SFL Ergo A 13 Turas
2016 09 11 16:00
Stadionas: Šalčininkėlių
Žiūrovai: 20

Neišnaudotos progos, silpnos fizinės kondicijos ir prarasta koncentracija tai priežastys neleidusios mums laimėti. O pati pagrindinė pralaimėjimo priežastis treneris , turėjo sprendimus rungtynėms ir pasidavė kelių žaidėjų norams. Slabakas. O apie rungtynes plačiau....

Rungtynių pradžia , didelis tempas, abi komandos atakuoja dideliais pajėgumais, tačiau pavojingesnės progas, labiau prie vartų sukuria patys gynėjai nei priešininkai. Visdėlto kėlinio viduryje Pavelas atidaro įvarčių sąskaita, krašte gražiai apsiveda gynėją , įkerta baudos aikštelėn ir vartininkas bejėgis. 1:0 pirmaujame. Toliau žaidžiame aktyviai prie Visinčios vartų , Danielis dešinėje sukuria daug pavojingų epizodų , tačiau pritruksta užbaigimo. Andrius neduoda gynėjams atsipūsti , vėliau Rdekas, o dar ir Rafalas antru tempu užsikabina už kamuolio ir atgaivina netikslias atakas. Kėliniui besibaigiant gynėjai klis kartus sužaidė neužtikrintai , laimei Visinčios atakos įvarčiais nepasibaigė. 1;0 pirmaujame po pirmo kėlinio.
 Per pertrauką neišėjo padaryti pakeitimų žaidime, nes nusprendė , kad nereikia nieko keisti. Jei antro kėlinio pradžioje pavojai tikrai buvo prie Visinčios vartų , įkirtimai į baudos aikštelę ir perdavimas Radekui , kai jis apsitvarko gynėją ir permesdamas vartininką nepataiko į vartus iš labai dėkingos pozicijos. Visinčia pralaiminėdama , neturėdama pasirinkimo į ataką stato papildomą žaidėją , o mūsų gynėjai centro, realiai visą antrą kėlinį turi po žmogų ir tai jau neramina , kadangi atraminis nepasėda , kad tryse dengtų 2 Visinčios žaidėjus. . Dar vis laikomės.  Na o Pavelas eilinėje mūsų kontroje pelno antrą įvartį. 2;0 pirmaujame. Na o paskui ir prasidėjo . Robkė nepataikė į kamuolį ir puolėjas prišokęs pirmas muša stipriai ir tiksliai, realiai nebeliko pasaugojimo centro gynėjo ir 1;0 rezultatą švelnina Visinčia. Vėliau kampiniai vienas po kito prie mūsų vartų 5 . Atsišaudome šiaip ne taip . Patys atakuojame ir plačiai ir įvairiai , tačiau vis pritruksta užbaigimo tikslaus. O vienoje kontroje skersą perdavimą iš kairio mūsų šono uždaro Visinčios puolėjas ir lygina rezultatą. 2;2 Kamuolys praskriejo per vartininko aikštelę ir niekas jo neišnešė. O po kelių minučių gauname dar ir trečią įvartį , Vytas gauna už nugaros kamuolį žaidėjas kerta į baudos aikštelę ir ten tarp Martyno ir Valdo pralenda ir smūgiuoja į vartus tiksliai. 3:2 priekyje Visinčia. Rungtynių pabaigoje nusišipsojo sekmė ir Radekas gauna puikią galimybę išlyginti rezultatą , bet išėjęs vienas su vartininku, jį apžaidžia , tačiau viską daro kiek per lėtai ir gynėjas spėja atremti smūgį ant vartų linijos. 3:2 Visinčios pergalė ir tai jau antros mūsų labai apmaudžiai paleistos rungtynės.
 Labai apmaudu, tikrai skaudu matyti kaip patys prisidarome problemų.  Yra žaidėjų kurių žaidimą atsimename daug geriasnį, nei matome paskutiniu metu, todėl vadovai turėtų išspręsti ir šią problemą.