FK Salininkai - FK Mostiškės - 4:4 (3:0)
SFL Ergo A 14 Turas
2016 09 04 14:00
Žiūrovai: 50

Rungtynės gavosi smagios validolinės. Susirinkę žiūrovai pamatė 8 įvarčius, kaip galima pralaimint rezultatu 0:3 po 30 min. jau pirmauti 4:3? Kalbu apie Mostiškes. Tačiau Salininkai 84 min. išlygino rezultatą ir dar spėjo gauti raudoną kortelę Ignas 87 min. Rungtynės kupinos įvikių. Apie rungtynes plačiau.........

http://www.vilniausfutbolas.lt/varzybos/Salininkai-Mostiskes/15103  Tokia mūsų startinė sudėtis. Pusę kėlinio idealus žaidimas 23 min. jau Pavelas turi hat - tricką, po Tomo, Radeko pasų ir Andriaus uždirbto baudos smūgio. Po to Skinderis pakeistas, Andrius nuėjo žaisti dešiniau ir Ervinas centre pradėjo žaisti. Realiai tai ir buvo lemiamas lūžis, po kurio mūsų žaidimas pagriuvo. Na o du baudos smūgiai 44 ir 45 min. Po pirmo smūgio iš 25 m. smūgis į skersinį atšoka į vartininką ir nuo nugaros įkrenta į vartus. Realiai Jančis jo autorius į savo vartus. Bet po to 45 min Andžeika sugalvojo nesamonę išėjęs rankomis sužaidžia į kamuolį šokdamas, bet Zigmas rodo tik geltoną kortą ir po baudos smūgio kamuolys prasibrauna pro kojų mišką ir 3:2 taip baigiasi pirmas kėlinys. Nemeluosiu, neatsimenu, kad kada būtų pelnyti 2 įvarčiai mums į rūbinę.
 Antras kėlinys nežada nieko gero pradžioje, esame akivaizdžiai spaudžiami, labai pavojingų epizodų nėra, tačiau ir atakoje neišeina net už kamuolio užsikabinti. Na ir vėl minutinė atkarpa 56 min. po kampinio gražų įvartį kala Aleksandras Šukštul. O netrukus ir 57 min. jau pralaimime 3:4 Vis dėlto akivaizdžiai buvo ne Jančio diena ir rungtynės ir tai dar labai švelniai pasakyta. Vėliau šiek tiek atsigavome ir labiau pradėjome spausti mes, bet pusprogės tiktai, o žaidėjų nesusikalbėjimai dar neleido pavojingiau sužaisti prie Mostiškių vartų. Bet po 83 min. baudos pakėlimo į vartininko aikštelę Jurka išlošia kamuolį ir numeta Ignui, o šis galva lygina rezultatą. Lygu ir lieka dar apie 10 min. Bandome atakuoti iš inercijos perėmę iniciatyvą, Radekui neišeina smūgis po Prano numesto paso ant tolimos štangos. Laisvas smūgis skiriamas baudos aikštelėje Mostiškių, tačiau Pavelas šį kartą nepramušė sienelės. O priešininkai kontratakuoja ir viename iš epizodų Ignas ties viduriu neleistinai stabdo Plešakovą, neleisdamas jam pabėgti vienam su mūsų vartininku, todėl antra geltona virsta raudona kortele ir liekame 10yje. Na o mes dar ir baigiantis rungtynėms gauname paskutinį šansą, baudos smūgį ties 17 m. Tačiau Radeko smūgis virš vartų. 4:4 toks galutinis rezultatas susitikimo Salininkai - Mostiškės.
 Neiškokime kaltų po šių rungtynių, kurias paleidome, nors privalėjome laimėti. Tiesiog pagalvokime, ką padarėme ne taip kekvienas iš mūsų, kur galėjo sužaisti geriau ir kodėl to neatlikome. Kaltas treneris, taškas.