Intersurgical SŽK-Tera - FK Salininkai - 1:0 (1:0)
SFL Ergo A 13 Turas
2016 08 28 17:00
Stadionas: Pabradės
Žiūrovai: 30

Antra išvyka šiemet į Pabradę , baigėsi vėl be taškų, o tiksliau Salininkų pralaimėjimu 0:1. Nepasisekė realizuoti progas , nors ir aktyviau bandėme žaisti, tačiau fiziškai priešininkai atrodė geriau, viską darė pusė sekundės greičiau. Visdėlto nenusipelnėme pralaimėjimo , tačiau futbole taip jau būna, nedadirbome ginyboje ir gavome įvartį . Savo progų neišnaudojome, aišku , teisėjas ir pendelį turėjo teisę paskirti į mūsų vartus, tačiau nepaskyrė.  Bet apie viską plačiau.....

Štai tokiu sąstatu žaidėme ir nereikia sakyti , kad kažko nebuvo, žaidėme tikrai geru sąstatu, gal kažkiek pritruko keitimų, tačiau toks megėjiškas futbolas , visą laiką kažko nebus. Smagu , kad Tomas ir Martynas atsigauna po traumų ir gaila , kad Radekas jau šiandien po rungtynių buvo, jo aštrumo tikrai pritruko. Labai džiugina, kad komandai padeda naujokai , Rafalas ir Danielis, geri pirkiniai antro rato,
 Pirmame kėlinyje atrodėme aktyviau, ypač iki įvarčio . Pavelas turėjo puikias progas, po Danielio perdavimų , tačiau dešinė ne kairė. Rafalas ir Danielis pavojingai įkirtę baudos aikštelėn buvo , tačiau vartininkas patraukė abu kartus. Paskui atėjo įvartis į mūsų vartus, atrodo jau ir apsigynėme nuo pavojingos kontratakos, bet sumaištyje kamuolys išnešamas tik ant 16m ir jį pagavęs ant kojos pabradės žaidėjas, muša tiksliai į apatinį vartų kampą, gražus įvartis nuo štangos. 1:0 taip baigiasi pirmas kėlinys.
 Antrame, nebeturime variantų ir privalome atsilošinėti, reikia atakuoti. Naturalu , kad gynėjai žaidžia aukščiau ir atsiveria erdvės atakoms link mūsų vartų, tačiau Mirka , Jurgis, Robkė ir Ignas iš paskutinių bando nepaleisti Pabradės puolėjų į atakas. Štai vienoje kontroje pabėga Benas Arkauskas ir Mirka gelbėdamas situaciją sužaidžia kietai į korpusą, o gal į nugarąlabiau , tačiau teisėjo švilpukas pratyli . Pas mus progas turėjo Radekas prasmūgiavias kėlinio viduryje tiksliai į vartus, tačiau Pabradės vartininkas šuolyje atmušė į kampinį. Pavelas jau atrodė pabėgs nuo Vyto , tačiau šis paskutinę akimirką patkatu išmušė kamuolį ir nutrūko labai pavojingas išėjimas prieš vartininką. Na, o rungtynių pabaigoje Pranas antrose rungtynėse iš eilės nepadėjo komandai, sugalvojo nesamonę, kristi baudos aikštelėje, kai jau buvo apsižaidęs Pabradės gynėją ir reikėjo tik patogų pasą atiduotį baudos aikštelės centru pusei salininkų žaidėjų įkertančių, tačiau priėmė patį durniausią sprendimą kokį tik buvo galima priimti. Tuo labiau į Salininkų vartus buvo labai abejotinai nepaskirtas pendelis. Švilpukas Melniko ir Pabradės pergalė rezultatu 1:0
 Reikia pagirti Pabradės vartininką, tikrai naudingiausias rungtynių žaidėjas. Beje , kas jis toks? Na , o mums reikia gerinti realizaciją ir .........susirinkimą.
 Kitos rungtynės Salininkuose , sekmadieni 16.00 su Mostiškėmis.