FK Salininkai - FK Visinčia - 6:1 (3:1)
SFL Ergo A 4 Turas
2016 07 10 15:00
Žiūrovai: 100

Atkeltos 4 turo rungtynės su Šalčininkėliais užbaigė Salininkų pirmą ratą. Labai svarbi pergalė rezultatu 6:1 leido mums, neduoti stipriai atitrukti lyderiams. 5 taškai nuo pirmos vietos ir 3 taškai nuo antros vietos, nors esame tik 5 vietoje, tačiau galima šiandien drąsiai pasakyti , kad visi įdomiausi įvikiai nusikelia į rudenį. O 7 vietą užimantis Lentvaris tikrai kovos del čempionų titulo. Spėju antras ratas bus labai įdomus, kas atlaikys šį psichologinį karą? pamatysyme po 4 mėn.
    Startinė Salininkų sudėtis Andžeika - vartuose. Ignas, Giedrius, Mirka - ginyba. Martynas, Valdukas, Mantas, Jurka , Marius - saugai. Pavelas su Andriumi puolime. keitimai - Pranas ir Petručio. Niekas čia nesumaišyta štai viskas ką pavyko surinkti šioms rungtynėms, traumos , atostogos ir t.t. nieko nepadarysi. Nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Iš pradžių atrodė jog Visinčia taip pat turi tik 11 žaidėjų ir neturi net kamuolių. tačiau likus 5 min. iki rungtynių dar prisijungė 3 būreliai tai po 2 tai po 3 žaidėjus privažiavo ir tapo aišku , kad jie susirinko tikrai neblogai.
    Rungtynes pradėjome aktyviau mes , 16 min. jau Pavelas muša įvartį , o po minutės jau Andrius dvigubina rezultatą. Geriau nesugalvosi 17 min. pirmaujame 2:0. 20min. tiesa švelnina rezultatą Barbarovičius, bet tas pats Andriukas jau 24 min. atstato dviejų įvarčių Salininkų persvarą. 3:1 taip ir baigiasi pirmas kėlinys. puikių progų dar neišnaudojo Valdukas ir Pavelas pirmame kėlinyje.
    Antrame kėlinyje Visinčia bandė mus paspausti , tačiau sutankinta ginyba sunkiai buvo įveikiama tą dieną, o ir Ignas buvo formoje. Na o 60 min. Andrius užsikabinęs už kamuolio tiksliai jį atiduoda Valdukui ir šis išėjės vienas prieš vartininką muša tiksliai. 75 min Andrius uždirba pendelį ir Pavelas realijuoją jį. 5:1 Salininkai pirmauja. Na o paskutinį įvartį pelnome tiesiog paspaudę gynėjus ir vartininką, Petručio atkovoją jį ir jis atšoka Valdukui , o šis iš toli permeta vartininką išbėgusį į bufetą. 6:1 galutinis rezultatas. Neišėjo Visinčiai užmetimai į kraštus ant greitų Milevskio ir Jočio, to pasekoje ir rezultatas, na ir Rimpa Jurijus tikrai nėra vartininkas kuriam teko užimti šią poziciją ir dar su plyšusiais raiščiais.
    Reikia pripažinti , kad visdėlto mums pasisekė ir ne mes labai gerai žaidėme , priešininkai žaidė labai prastai ir be vartininko , dėl to ir toks rezultatas. O padarius komandą iš tų žaidėjų Salininkų komandos kurių nebuvo turbūt buvęs sąstatas aikštėje, būtų aploštas. Robkė, Jurgis, Skinderis, Albertas, Kijevičius, Šerpenskas, Aleksas, Radekas, Korkutas, Evaldas, Sieras ir kiti. Tačiau dabar jau nesvarbu , poilsis iki liepos pabaigos , o tada visi grįžta į treniruotes geros fizinės formos, apsigydę traumas , sveiki ir kimbame į darbą, laukia visas antras ratas.

Įvarčiai:
16' (1:0) Pavelas Šarynskis
17' (2:0) Andrius Stanulis
20' (2:1) Valerij Barbarovič
24' (3:1) Andrius Stanulis
60' (4:1) Valdemaras Stefanovič
75' (5:1)(11m.) Pavelas Šarynskis
80' (6:1) Valdemaras Stefanovič