2016-07-03 FK Salininkai - FK Lentvaris

FK Salininkai - FK Lentvaris - 1:3 (0:2)
2016 07 03 18:00
Žiūrovai: 40

Salininkų pergalės nutrūko kartu su Islandijos pasaka Europos čempionate. Pralaimėta Lentvario komandai rezultatu 3:1. Reikia pripažinti dėsningas rezultatas. Puolime nieko ypatingo nesukūrėme, gynyboje įvarčiai krito po grubių klaidų. Tačiau nebuvo kovingumo ir ugnelės akyse. Taip, oras buvo sudėtingas sušalome visi, kurie stovėjome, nemeluosiu ir pats baisiai sušalau, bet neišėjau namo. Liko paskutinės rungtynės pirmo rato, todėl norėtųsi, kaip galima geriau užbaigti 1 ratą . O apie rungtynes plačiau.......

Pirmas kėlinys prasideda, kova aikštės centre, kas užvaldys aikštės centrą. Ten lyg ir viskas gerai. Tačiau Lentvario užmetimai puolėjams baigdavosi labai pavojingai, jau 15 min. baudos smūgis su baudos aikštelės linija. laimei smūgis netikslus. 29 min po kampinio prie mūsų vartų iš toli smūgis Burbulio Dariaus ir į apatinį kampą įlekia kamuolys iš 25 m. 1:0 Lentvaris priekyje. Labai greitai vėl užmetimas puolėjui kur Ignas pralošia kovą kur jau neįmanoma buvo pralošti. Jurgis dar bandė gelbėti situaciją, tačiau buvo skirtas 11 m. baudinys. Tas pats Darius Burbulis muša tiksliai ir jau 2:0 Lentvaris priekyje. Vėliau besibaigiant kėliniui vėl neužtikrintai sužaidžia Ignas ir vėl baudinys ant 17 m. Laimei mus gelbėja skersinis po baudos smūgio. Jei kalbėti apie mus, tai vienas Pavelo pavojingas smūgis. Po pirmo kėlinio 2:0 atsiliekame.
Antrame kėlinyje mūsų žaidimas įdomesnis ir arčiau priešininkų vartų. Pavelo smūgis iš toli , tačiau kamuolys praeina sulyg virpstu ir jo niekas neuždaro. Geras ilgas perdavimas Pavelo Skinderiui , tačiau nesugebėjo Tomas apsidirbti kamuolio. Įpusėjus kėliniui 66 m. Jurka gražiai įmeta kamuolį įkertančiam Sierui į baudos aikštelę , šis gražiai kaire koja muša įvartį. 2:1 sušvelninome rezultatą. Bet po minutęs Baranovskis pabėga nuo centro gynėjo ir išėjimas 1 VS 1 su Vartininku baigiasi įvarčiu. 3:1 galutinė Lentvario pergalė.
 Mes sužaidėme prastas rungtynes, tiek puolime , tiek gynyboje, dešinysis atakos kraštas - labai silpnai, labai (Andriui priekaištų nėra). Reikia susiimti ir garbingai užbaigti ratą, juo labiau, kad prieš mus esančios komandos taip pat prarado taškus, pergalė su Visinčia leistų mums dar pakovoti dėl medalių. O visa diviziono kova nusikeltų į antrą ratą.