SFL Ergo A 10 Turas
2016 06 26 16:30
Stadionas: Senvagės
Žiūrovai: 20

Ilgasis Joninių savaitgalis, tokia pati sėkmė Salininkams po rungtynių su Medžiais kaip rasti paparčio žiedą. Labai svarbi pergalė rezultatu 2:1. Dar svarbesni 3 taškai ir pristabdyti lyderiai. Alinantis karštis, svylantys padai Senvagės stadione, na ir žinoma užstrigę komandos žaidėjai Joninėse. Apie rungtynes plačiau......

Dar šeštadienį atrodė, kad į rungtynes susirinksime gausiau, tačiau atėjus rungtynių laikui tai jau nebesvarbu. Kas dalyvavo, tas kovojo visais frontais ir aikštėje su priešininkais ir su karščiu. Varžybos prasidėjo Salininkų kamuolio kontrole, todėl, kad priešininkai ją mums atidavė. Jau per 15 minučių turime kelias progas prie priešininkų vartų, pagrinde po gynėjų klaidų, tačiau šios persvaros įvarčiais paversti nepavyksta. Neužilgo Andrius griaunamas prie baudos aikštelės kampo ir Pavelas taikliu smūgiu muša pirmą įvartį į dėviatkę. 1:0 Salininkai pirmauja. Po minutės pertraukėlės skirtos atsigerti Aleksas pelno įvartį. Po kampinio prie mūsų vartų , vienas buvo paleistas į kontrataką dešiniu šonu ir apsitvarkęs du Medžius tiksliu smūgiu iš 16 m. pelno gražų įvartį. 2:0 Salininkai priekyje. Medžiai visą pirmą kėlinį bando žaisti ilgais perdavimais, vieną išėjimą atrėmė mūsų vartininkas 1vs1, o daugiau gynėjai susitvarkė ir rimtesnių pavojų nekilo, kol puikios progos nesukūrė priešininkų puolėjams mūsų Jurgis, laimei smūgis netikslus. Pirmo kėlinio pabaigoje puikias progas turėjo Radekas, tačiau gaila smūgiai buvo netikslūs. Reikia paminėti ir Mirkos neįskaityta įvartį. Po ilgo perdavimo vartininkas suklydo išėjęs iš vartų, nepagavo kamuolio, nors Aleksas jo nelietė ir jis įriedėjo į vartus, buvo užfiksuota nuošalė. Dar epizodas baudos aikštelėje, kai po Andriaus perdavimo kamuolys akivaizdžiai pataikė priešininkui į ranką. Tačiau po pirmo kėlinio 2:0 Salininkai priekyje.
 Antrame kėlinyje Medžių taktika pasikeitė, pradingo ilgi užmetimai, pradėjo žaisti plačiau. Atsirado pavojingi epizodai prie mūsų vartų. Net buvo įmuštas įvartis į mūsų vartus , tačiau iš nuošalės. Bet ir mums prie tokio žaidimo atsivėrė puikios progos kontratakoms, tikrai iki antro kėlinio pertraukėlės turėjome puikias progas padidinti rezultatą, tačiau akivaizdžiai šiandien buvo ne Radeko diena, dar kelias progas turėjo Andrius ir Pavelas, gerai Valdukas su Aleksu jungėsi į atakas, bet užbaigimas sušlubavo. Na, o po pertraukėlės jau jėgos visiškai pradėjo sekti, su Medžių atsarginių suoliuku tikrai lygintis negalėjome. Priešininkai turėjo pilna žaidėjų, o mes keturis, iš kurių vienas labai jaunas, dar be oficialių rungtynių patirties, o kitas labai senas jau, kuris net neplanavo eiti į aikštę. Tačiau oro sąlygos padarė savo ir jau rungtynių pabaigoje, tiesiog nebeturėjome jėgų, tad teko gelbėti komandą. Rungtynių pabaigoje buvome visiškai užspausti, prasileidome įvartį po skerso perdavimo iš krašto, tikslus aukštas perdavimas praskrido mūsų gynėjus ir net vartininkas nepataikė į kamuolį žaisdamas ant išėjimo ir jau tik 2:1 Salininkai priekyje. Dar kelios katorgos minutės karštyje ir Medžių apsiaustis mūsų baudos aikštelėje. Bet, bet , bet atsilaikėme. Labai, labai svarbi pergalė 2:1 ir dar svarbesni 3 taškai.