FK Salininkai - FK Viesulas - 0:1 (0:1)
SFL Ergo A 7 Turas
2016 06 05 18:00
Žiūrovai: 100

Žaidimas aikštelėje, kurioje viskas priklauso nuo , jos didenybės Fortūnos. Gaila tačiau šį kartą ji taip pat buvo Viesulo sugauta( prieš tai rungtynių pabaigoje pralošėme Ozo komandai)Jų pergalė rezultatu 1:0. Gražus pelnytas įvartis rungtynių pradžioje nuo virpsto, sunku ir kaltus rasti. Turėjome mes puikią progą išlyginti dar pirmame kėlinyje, gaila , kad Martynas nesusidraugavęs su mūsų aikštelės kupstais, kamuolys tiesiog nusipjovė smūgiuojant. iš 12 m. Kartą Robkė išmušė kamuolį jau lekiantį į mūsų vartus. Pavelo reidai į baudos aikštelę, tačiu pritrūkdavo tikslaus smūgio ar skerso perdavimo neuždarydavome ant tolimos štangės.
    Antrame kėlinyje išėmėme gynėją ir papildomai įleidome puolėją, nors ir laikėme Viesulo gynėjus visą kėlinį įtampoje , o jie tiesiog atsispardė savo baudos aikštelėje , o ką ne kojomis tai rankomis atmušdavo kamuolį. Žaisdami kontratakomis net 2 kartus labai pavojingi epizodai kilo prie mūsų vartų , Kartą net gelbėjo virpstas. O atakoje mums ir vėl pritrūko, turbūt ir agresyvumo ir sekmės ir tikslumo . Na ir reikia pripažinti negalime Salininkuose įmušti , kolkas dar laukiame , turi ateiti , tikrai progos yra, turi įvarčiai ateiti. Gal ir keitimų pritrūko , visdėlto kelių svarbių žaidėjų nebuvo , bet tai negali būti pasiteisinimas, kaip ir aikštė. Norint kovoti dėl apdovanojimų privalome laimėti . Žaidėme neteisingai - kaltas trėneris.

Įvarčiai:
15' (0:1) Vitalij Verbovič