SFL Ergo A 6 Turas
2016 05 29 19:00
Stadionas: LEU
Žiūrovai: 50

Kovingose rungtynėse iškovotas 1 taškas . Ar prarasti 2 ? Kas kaip nori tegul galvoja , galima ir taip ir taip. Kelis mūsų vartininkas patraukė mirtinus smūgius , netgi kai prasileidome, kai kurie nepatikėjo , kad neįmuš pirmu smūgiu ir damušimą pralošėme , nedadirbo ginyba iki galo. Tačiau Andrius su pirmo kėlinio švilpuku atstatė ligybę. 1:1 dar iki pertraukos. Užbėgant už akių taip ir baigėsi rungtynės Nerealas - Salininkai 1:1.
    Smagios , kovingos, rungtynės. Pritrūko sekmės mūsų Andriukui du kartus neapžaidė vartininko veterano Alberto . Galėjo tapti super didvyriu, tačiau ir taip žaidė labai naudingai , pelnė įvartį. Nors šį kartą norėtusi pasakyti , kad žaidė komanda. Jau po truputėli pradedame pažinti vienas kitą, suprasti , ko laukti ir ko tikėtis iš komandos draugo, bet komunikaciją dar reikia gerinti. Kėlinių pirmas puses geriau žaidė Nerealo kimanda, o kėlinių antras puses Salininkai buvo aktyvesni prie priešininkų vartų. Ypač antro kėlinio pabaiga, atrodė , kad mes labiau norime laimėti, kelios iššvaistytos labai geros progos. O Nerealas antrame kėlinyje turėjo baudos smūgį nuo 16 m. Kurį iš apatinio kampo Andžeika ištraukė ir Brazilo smūgį iš dėviatkės patraukė. Todėl lygioje kovoje , lygus rezultatas.
    Trečiadieni Salininkuose 19.00 draugiškos rungtynės su Valčiūnais , duosime jaunimui pasireikšti, veteranams pailsėti, o Sekmadieni 18.00 rungtynės Salininkuose su Viesulo komanda, 7 turas. Laukiame sirgalių palaikymo.

Įvarčiai:
20' (1:0) Simas Mizera
45' (1:1) Andrius Stanulis