SFL Ergo A 5 Turas
2016 05 22 16:20
Stadionas: Senvagės
Žiūrovai: 30

Du golai, plius asistas. Tai buvo Radeko rungtynės, o svarbiausia Salininkų pergalė rezultatu 3:1. Bet žiūrint aplamai į rungtynes, savo žaidimo kokybe, kalbant apie Salininkus, atrodėme labai prastai. Priežastis aiški, reikia tikėtis , kad žaidimas gerės sekančiose rungtynėse su Nerealo komanda. Pasijunks keli žaidėjai kurių labai trūko šiandien su Žaibais ir ateis pasitikėjimas savo jėgomis kontroliuojant kamuolį ir organizuojant atakas.

Lengva dabar kalbėti  , kadangi  beveik visas rungtynes žaidėme 11 prieš 10 Žaibų ir dar pendeli Radeko uždirbtą , realizavo Pavelas. Pirmas kėlinys baigėsi 1:1 sugebėjome prasileisti žaisdami daugumoje.
Tačiau antrame kėlinyje du kartus pasižymėjo Radekas , o ir dar kelias puikias progas turėjome, bet kelis kartus ir vartininkas gelbėjo mus, po labai pavojingų kontratakų. Matėsi , kad priešininkai pavargo labiau mažumoje, nors suolelis atsarginių buvo ne mažas, kaip beje ir mūsų.
 Ratas dar neįpusėjo , bandome , deriname žaidimą. Tikrai daug žaidėjų turėjo geresnių rungtynių. Iššovė ir visi sirgaliai laukia jų geriausios formos. Nori matyti juos būtent tokius.

Įvarčiai:
24' (0:1) (11m) Pavelas Šarynskis
36' (1:1) Jonas Asanavičius
61' (1:2) Radoslav Rusecki
64' (1:3) Radoslav Rusecki