SFL Ergo A 2 Turas
2016 05 01 15:00
Stadionas: Pabradės
Žiūrovai: 50

Po labai gerų rungtynių , labai prastos rungtynės su Pabrade. Pelnyta pergalė 2:0 Pabradės komandos. Šį kartą nesugiabėjome duoti kovos, 1vs1 pralošėme dvikovas, aukšti kamuoliai pralošti, antri kamuoliai taip pat ne mūsų naudai. Sunki aikštė , tačiau ji visiems vienoda, viravo fizinė kova , kurią mes pralošėme.
    Tiaigiamai galima vertinti - Martyną, Mirka Tomą Korkutą ir vartininką Andžeiką. Labai gaila , bet žaidimas nenusisekė. O traumos mus retina toliau. Puiki galimybė jaunimui parodyti savo atakuojantį potencialą. Labai pritruko Igno ir Kijevičiaus kurie labai būtų pagelbėje dėl aukštų kamuolių ir tiesiog tvirtai sudėti.
    Pirmas įvartis krenta į mūsų vartus 28 min. Skinderis nespėjo grižti į ginybą ir dešinysis flangas liko nepasaugotas o ten jau vartininkas sušaudytas buvo po perdavimo iš kelių metrų. 1:0 , kėliniui baigiantis 44 min. jau kairėje pusėje greita ataka ir Robkė griauna baudos aikštelėje Pabradės žaidėją, Andžeika gelbėja ir įvarčio į rūbinę negauname. 1:0 po pirmo kėlinio. Reikia paminėti Andriaus išėjimą 1VS1 su vartininku ir nerealizuotos progos dar esant rezultatui 0:0. ir Jurkos traumą 30 min. kuri mėnesiui tikrai geriausiu atveju išvedė puolėją iš žaidimo.
    Antrame kėlinyje jau 6 min. prasileidžiame antrą įvartį per centrą Liudas prasibrauna ir sušaudo mus. Toliau antrame kėlinyje , bandome įvairius variantus atakoje, Tomas Korkutas atrodo neblogai priekyje, laikosi pas jį kamuolys , tačiau pagalbos jam šiek tiek pritrūko atakoje. Sunku buvo ir Mantui ir Radekui smulkiasniems musiškiams , tiesiog pritrūko masės ir greičio , rungtynėse kur viravo fizinė kova. Tačiau matosi , kad jie mums kuo toliau tuo labiau gelbės rungtynėse, potiancialas yra, dabar reikia šiek tiek laiko ir mums prie jų žaidimo prisitaikyti ir jiems prie mūsų. Aišku norisi visko ir iškart , tačiau taip nebūna, reikia laiko. 2:0 pabradės pergalė.
    Neišėjo mums visai palaikyti kamuolio ypač ginyboje centro gynėjai bijojo prašyti kamuolio, kuo pasekoje centro saugai turi suktis tik į priekį ir ieškoti puolėjų ar kraštų bėgančių į priekį. Šlubuoja kamuolio kontrolė ir noras palaikyti kamuolį ilgiaui užtempiant atakas , išviliojant gynėjus aukščiau, kamuolys skersai aikštės visai nejudėjo , nei per gynėjų liniją , nei per saugų. Taip sunki aikštė, bet šiandien buvome didžioji dalis (labai pavargę)

Įvarčiai:
28' (0:1) Vilius Drevnickis
51' (0:2) Liudvikas Velička