SFL Ergo A 1 Turas
2016 04 24 16:00
Stadionas: Nemenčinės
Žiūrovai: 50

Prastas oras nesugadino nuotaikos , ilgai laukta pergalė Nemenčinėje. 3:1 Salininkų pergalė sunkiose ir įtemptose rungtynėse. Su daugybe neišnaudotų progų , virpstų ir skersinių. Du Pavelo įvarčiai už kuriuos jis turi padėkoti Andriui ir Alberto patranka iš 25 metrų. Siero virpstas, Andriaus skersinis. Jurkos pora išėjimų 1 prieš 1. Na ir žinoma Jančis nuo vartų užtikrintai vadovavo ginybai. Žiūrovai kurie nepabūgo lietaus ir nei ištirpo, liko patenkinti. Rungtynės su daug progų, gražiu vartininkų žaidimu ir geru tempu bei vyriška kova.
    Jei imti rezultatą pagal kėlinius 1:1 Pirmas pavojingas rungtynių momentas kyla prie mūsų vartų, skiriamas baudos smūgis ties kairiu baudos aikštelės kampu. Smūgis tikslus į vartu kampą , tačiau Anddžeikos šuolis iš VIP tribūnos buvo dar gražesnis ir įvarčio Nemenčinė nepelno. Po keitimo pasirodęs Andrius prasiveržia dešiniu šonu ir atiduoda tikslu skersą perdavimą Pavelui , o šiam lieka tik formalumas pakišti koją ir pelnyti įvartį. 1:0 įpusėjus kėliniui pirmaujame. Toliau seka Alberto įvartis gražuolis iš 25 m. Perimtas kamuolys savo aikštės pusėje, greita kontrataka 3 prieš 2 , nestandartinis sprendimas ir tribūnose avacijos 2:0 Salininkai įsiveržia į priekį. Prie mūsų vartų kampiniai, tačiau , tas kas buvo pernai - sirgaliams per kekvieni standartą, vaistų gerti nebereikia , kadangi Andžeika vartuose ir Ignas ginyboje, bei Kijavičius kurie tikrai gerai žaidžia galva ir renkasi aukštus kamuolius. Bandymas išvesti priešininkų puolėją į kontrataką baigiasi mūsų vartininko perimtu kamuoliu. Jurka turėjo dvi puikias progas, tačiau pirmą kartą kamuolys nusisuko nuo vartų smūgiuojant iš dešinės pusės, o antru išvedimu iš kairės pusės pritruko Hari Kaeno tikslumo. Tačiau baigiantis kėliniui , Andriaus ir Pavelo tendemas daro rezultatą 3:0 ir vėl įvartis dvinys. 3:0 Taip baigiasi pirmas kėlinys.
    Antrame kėlinyje daugiau pavojingų momentų buvo prie mūsų vartų nei pirmame, šiek tiek atsipalaidavo ir leidome labiau Nemenčinės komandai ridenti kamuolį, duodavome priimti ir įmesti įkertančiam į baudos aikštelę žaidėjui. Kartą Andžeika išgelbėjo , o kitą kartą Skipitis istūmė kamuolį visdėlto į mūsų vartus. 3:1 kėlinio viduryje sušvelnino rezultatą Nemenčinės komanda. Tačiau mes turime savo progų , bet neišnaudojome. Gerai iškišinėjo pasus Mantas, Tomas, gaila tik , kad neišėjo įmušti po išėjimu 1 prieš 1 Sieras pataikė į štangą, Jurkos šūvis pro šalį, Andrius skersini patikrino, Mantas galėjo užbaigti ataką smūgiu , tačiau nesirįžo mušti kaire.
    3:1 Salininkų pergalė po teisėjo švilpuko. Rungtynės buvo sunkios, pareikalavo traumų, neaišku kaip atsigaus žaidėjai. Kolkas esame ieškojime, dar trūko kelių svarbių žaidėjų rungtynėse, Ginybinės funkcijos norėtusi, kad žaidėjai atlikinėtų drausmingiau ir iki galo , nepaliktų priešininkų laisvų , o atakuotų iš karto ir net neduotų kamuolio prisiimti, bet šiandien reikia džiaugtis 3 taškais ir žingsniuoti į priekį.

Įvarčiai:
26' (0:1) Pavelas Šarynskis
37' (0:2) Albert Voskunovič
40' (0:3) Pavelas Šarynskis
60' (1:3) Mantas Skipitis