Draugiškos Rungtynės
2015 03 21 16:30
Stadionas: Pabradė
Žiūrovai: 50

Nors oras ir pradėjo stipriai blogėti į savaitgalį , tačiau iki sniego iškritimo dar spėjome susisukti , nors lietaus neiišvengėme. Antros draugiškos rungtynės šiemet . Išvyka į Pabradę, gal aikštė ne tokia lygi , kaip Kalveliuose , bet daug didesnė ir šį kartą rezultatas teigiamas 5:0 Salininkų pergalė.
    Į rungtynes susirinkome. Evaldas vartuose. Ginyboje - Stakas, Matiukas, Tomas Šerpenskas, Petručio. Saugai - Juozėnas, Martynas, Valdukas , Sobieskis ir Aleksas. Puolėjas - Mirka. Ant keitimo Danielis, Pranas ir Liudas . Vėliau rungtynių eigoje žaidėjai keitėsi pozicijomis , bet tai ne esmė.
    Prasidėjus rungtynėms pirmos rungtynės ir labai sunkiai išeina žaisti . Aišku ir aikštė labai sunki, bet tas lipimas ant priešininkų bet kokia kaina, atrodo keistai. Laimei pradėjome palikinėti Aleksą vieną ir nėjome jam padėti žaisti pasą pas jį krašte , o šis savo fintais pradėjo tvarkytis priešininkus ir taip kildavo dideli pavojai prie vartų. Juozėnas greitai suprato , kad kitame šone jis greičiausias , pradėjo visus apibėginėti kaip fiškes tik jėgų tiksliam smūgiui ar pasui pabaigoje pritrukdavo. Na ir Mirka žaidė taip kaip buvo iš jo prašoma. Atgal su pauzėmis prilaikant kamuolį , kad per 3-ią išvestume kraštus. Po 15 min priešininkų vartai atsirišo. Pradėjo riškėti mūsų meistriškumas . Reikia pripažinti pirmą kėlinį Pabradė žaidė jaunimu Todėl po pirmo kėlinio rezultatas 5:0 Salininkų naudai. O nuo 35 min. treneris pradėjo stabdyti greitą Salininkų žaidimą suprasdamas , kad visas įdomumas laukia antrame kėlinyje. Ir gali tekti saugoti susikurtą pranašumą. Įvarčius mušė , Tikrai Mačiau Mirka ir Aleksas , berods Martynas. o kas dar nepykit neatsimenu.
    Antras kėlinys buvo rimtesnės Ir Evaldą pakeitęs Petručio vartuose akivaizdžiai darbo daugiau turėjo už pirmame kėlinyje sušalusį Evaldą vartuose. Bet Evaldas sušilo antrame kėlinyje , kai įtemptai darbavosi dešiniame šone ir reikia pripažinti kaip taip senai žaidęs , galima teigiamą balą parašyti, aišku ne be klaidų , bet kaip pirmam kartuo po tiek laiko dedam +. Antro kėlinio esmė Salininkai drausmingai poziciškai apsigynė ir net į kontratakas nelabai išeidinėjo greitai , o stengėsi užsikabinti už kamuolio ir plačiai žaidžiant pulti . Nesakysiu paziciškai , tačiau bent kur aštriausia turėjo būti pas mus mes žinojome. Ir tai iš dalies pavyko . Pabradės vartininkas tikrai darbo turėjo. Pavojingiausias epizodas Liudas 1vs1 išėjęs neapžaidė vartininko , o pačioje pabaigoje Aleksas nepadarė to pačio. O Salininkų ginyba centre Matiukas su Šerpensku tą dieną nepralošė nieko . todėl ir padedami dar Petručio po neįtikėtino seivo koja ,sunku nupasakoti po skerso persigrupavo ir atrėmė smūgį. Galutinis rezultatas 5:0 Salininkų pergalė O Pabradės komanda mums padarė didelę paslaugą , kad iš pradžių išleido jaunesnius. Per pirmą kėlinį mes apsipratome ir su aikšte ir su savo žaidimu , viens prie kito, ir prie kamuolio kontrolės. Todėl kol antrame kėlinyje apsipratinėjo Pabradė mes jau turėjome pranašumą , aišku jie jėgų turėjo daugiau , bet įmušt nesugebėjo.
    Reziumė - kolkas nieko negalima spręsti .Buvo salyginai silpnesnis priešininkas . Žaisti , dar labai sunku . Fiziškai padirbėjome , kvėpavimas jau po truputi persijungia iš salinio.
    Salininkų komandoje šiose rungtynėse nebuvo 2/3 komandos žaidėjų ir tikrai labai svarbių žaidėjų , tačiau tie kurie buvo užsideda + .