Draugiškos Rungtynės
2015 03 08 16:00
Stadionas: Kalveliai
Žiūrovai: 50

Oras nepavedė. Labai smagiai pirmą kartą susirinkome šiemet pažaisti lauke. Kelionė į Kalvelius apsunkino moterys ir kovo 8 .Šį kartą minimaliai susirinkome , o Tomui gavus traumą antrą kėlinį žaidėme vienu mažiau. Labai gaila tik , kad pralaimėjome 4:2. Tačiau jau buvo ir gerų dalykų . Maloniai stebino jaunieji Giedrius ir Andrius.
    Buvome sutarę , kad žaisime nuėmę po 2 ar bent vieną žaidėją , kad būtų erdvės daugiau ir kuo minimaliau grubaus kontakto išvegiant pirmūjų traumų. Sunku žaisti 2 dienas išelės Matiukui , Pranui, Mirkai, Valdukui ir Giedriui, bet nieko atlaikė .Dar buvo Ignas, Tomas Skinderis, Andrius , Jurka ir Evaldas vartuose. Pirmaas kėlinys praloštas 2:0 , labai gaila , kad antras įvartis praleistas paskutinėje atakoje.
    Antrame gauname vėl du labai greitus įvarčius ir jau skrendame 4:0 , bei žaidžiame mažumoje . Na , du gražiausi įvarčiai mūsų Jurka muša abu kairę koją stipriai ir iš toli. 4:2 galutinis rezultatas AveKo naudai. Turėjome bent porą puikių progų , išėjimų vienas prieš vieną, bet neišnaudojome, tačiau teisybės dėlei reikia pasakyti , kad priešininkai turėjo daug daugiau progų ir jei ne Evaldas būtume stipriai labiau pralošę.
    Artėja FK Salininkai treniruotės, kurios vyks Rudaminoje nuo 18.30 .Dienos bus patikslintos. DALYVAVIMAS VISŲ PRIVALOMAS.