Finalas Šalčininkėliuose
2015 03 26 20:00
Stadionas: Šalčininkėliai
Žiurovai: 50

Vasario 26 d. susiklostė Salininkų futbolui labai nesėkmingai. Pakeliui į Šalčininkėlius pagrindiniai žaidėjai papuolė į avariją. Pavelas su Jurka. Jurka išvežtas į ligoninę buvo ir žaisti negalėjo . Pavelas šiaip ne taip padėjo rungtynėse su atitrankytais šonkauliais , o FK Salininkai finale nusileito Senjorų komandai 3:6.
    Rungtynės prasidėjo tikrai ne planuotu startiniu ketvertu. Petručio vartuose, Martynas, Tomas, Valdas ir Vilius. Tačiau Stakutis pakeitęs Jurką gynėsi neblogai, o mes laikėmės savo plano. Žaidėme susispaudę ir plotų laisvų prie savo vartų daug nepalikdavome kamuolio perdavimams. Pavelas išėjęs pagyvino žaidimą ir jo dėka išsiveržėme į priekį 1:0. po to priešininkai sulygino rezultatą.1:1 Po to Tomas nugriautas baudos aikštelėje ir Pavelas išveda mus į priekį.2:1. O kėliniui baigiantis Martynas nedadirba ginyboje ir Frizelis lygina rezultatą. 2:2 Toks rezultatas po pirmo kėlinio.
    Antras kėlinys tai čia kažkas. Visiška palaida bala. Tą kėlinį pralošė treneris. Žaidėjai pradėjo žaisti po vieną. čia aišku jau po pendelio į mūsų vartus kai kėlinio pradžioje rezultatas tapo 3:2 Senjorų naudai. Įsijungė intuityvus noras atsilošti. Išsijungė šaltas protas. Pradingo pasai mūsų komandoje. Kaip komandos FK Salininkų nebeliko. Atsirado pavieniai žaidėjai . Pavelas , Tomas , Martynas, Vilius. kurie po vieną nieko nenuveikė. Ginyba mūsų irgi išsiderino. Pradėjome spausti ir atsitiko , kad 3 mūsų žaidėjai puola už vidurio , o vienas ginasi su Makrovu ant 6 m linijos ir jei Viliui dar tai pavykdavo tai Liudui sekėsi sunkiau , pradingo komandinė ginyba žemai pasaugant . Gynėme tik savo žaidėjus , taupėme jėgas puolimui užmiršdami , kad svarbiausia apsiginti. Tada viena kontra į mūsų antra ir trečia . o likus minutei jau pralaimime 6:2 Po to paimta minutė ir pelnytas įvartis kuris nelabai ką jau pakeitė. Galutinis rezultatas Senjorai - Salininkai 6:3 revanšas įvyko . Patirtis nugalėjo jaunystę.
    Manau lementis veiksnys buvo Jurkos nebuvimas.Martynas antrame kėlinyje žaidė labai aukštai prie priešininkų vartų , ko šiemet nelabai atsimenu , pritraukdamas dar vieną žmogų arčiau savo vartų ir taip mažindamas erdves. Na ir pagrindas ŽAIDIMAS PO VIENĄ ir LABAI DAUG KAMUOLIO LIETIMU. VEDŽIOJANT., KOMANDINIO ŽAIDIMO NEBUVIMAS.
    GAliu spėti kodėl nebuvo paimta minutė anksčiau, spėju kai kam pasirodė , kad mes puolame ir atakuojame , visdėlto taip ir buvo . Tačiau , kai reikėjo teisingą sprendimą priimti paskutinį jis buvo netinkamas. Ir atrodė , kad mes jaunesni ir buvo bandoma juos išvarginti keičiant ir įleidžiant naujus žaidėjus spaudžiant juos ir gal tuoj tuoj , jei vieną būtume įmušę , būtų vartai atsirišę tačiau taip neatsitiko. O gavome kelias kontras ir viskas .
    Manau gavome gerą patirtį , Tikrai labai daug jaunimo buvo komandoje . Ir mūsų žaidimą gal Juozėno smūgis iš vidurio neatspindi pabaigoje , tačiau tas nesamoningas smūgis atspindi rezultatą . 6:3 ir pralaimėtas rungtynes. Kas pasakis , kad nesisekė irgi bus teisūs. Vyrukai pasakysiu taip , Kad patirti pergalės džiaugsmą reikia , kažkada patirti skaudu pralaimėjimą ir žinoti , kad pergalės neateina , be įdėto sunkaus darbo ir pralieto prakaito. Būkime kartu , dirbkime kartu, žaiskime kartu, pagalvokime kaip kiekvienas iš mūsų galime papildyti kekvieną, tiek atakoje tiek ginyboje, tada atsiras komandos stiprybė. Nebijokime , kad komandos draugas geresnis , be mūsų pagalbos ir jūsų papildymo to tikrai nebus , tai suprasti turi visi. Mums viskas dar priešakis.
    P. S. Jei kas daskaitis iki galo atsakykite prašau . kas geriau? Užimti antrą vietą ir pralošti finale , ar užimti 3 vietą ir laimėti mažame finale?