III Lyga 17 Turas
2015 09 20 18:00
Stadionas: Fabijoniškių
Žiūrovai: 30

Kaip grūdinosi Salininkai, kolkas  sunku kažką labai kalbėti esame nepavydėtinoje situacijoje ir su žaidėjų traumomis ir su vieta lentelėje, o apie taškus net baisu ir kalbėti. Taip šį kartą pirmavome net labai ilgai , neprasileidome greito įvarčio. Tačiau pralaimėjome rezultatu 3:1. Labai pagelbėjo grįžęs po traumos Tomas Korkutas , gerai puolime Ervinas sužaidė , tačiau tai paskutinės Ervino rungtynės , kadangi išvažiavo į užsienį . Traumuotas Jurka , Pavelas kada abu grįš aikštelėn , neaišku. Apie rungtynes plačiau.....
Pradedame Petručio , Mirka, Stakas, Robkė, Sieras, Marčius, Tomas K. Tomas S. Juozėnas ir Ervinas. Keitimai - Matiukas, Marius, Pranas ir Evaldas.
Pirmame kėlinyje drausmingai gynėmės , gerai judėjome su priešininkais, O atakoje , puikų įvartį pelnė Tomas Korkutas įsiveržęs į baudos aikštelę ir paleidęs kamuolį į tolimą kampą. 1:0 jau 15 min. pirmaujame. dar prieš tai Ervinas turėjo puikią progą po Juozėno perdavimo  baudos aikštelėje, tačiau stiprus smūgis užblokuotas. 1:0 po pirmo kėlinio.
Antras kėlinys prasidėjo TEC spaudimu , mes bandėme kontratakuoti , sunkiai sekėsi palaikyti kamuolį , labai skubėjome. Pelnėme ir antrą įvartį , tačiau teisėjas pakėlė nuošalę, po stipraus smūgio prišoko musiškis atšokusi kamuolį damušti ir atrodė , kad net nuo 16 m. damušė , tačiau vis dėlto nuošalė. Spaudimas didėjo ir visai atidavėme kontrolę . Vėliau neatsilaikėme ir gavome 2 įvarčius greitai vieną po kito. pergrupavome pajėgas. Turėjo Stakas puikią progą , tačiau smūgį iš apatinio kampo traukia vartininkas. Paskui dar ir gauname  trečią įvartį . galutinis rezultatas 3:1 Tec komandos naudai.
 Taip sunkios rungtynės , taip pavargome , labai silpnai Pranas po keitimo atrodė, gal Matiukas jau pervargęs į sezono pabaigą, tačiau neužpykite niekas , bet du paskutiniai įvarčiai - tai pasirodė , kad labiausiai rungtynėse pavargęs buvo vartininkas.  Jei trauma tai ir nereikia žaisti šiaip tam ir Evaldą kvietėm. O dar ir Lietuva Ispanams pralošė , visai ne koks savaitgalis, o dar ir vakar Utenoje likome be nieko pralošę ketvirtfinalį.