FK Fakyrai-AD MEN-FK Salininkai - 4:3 (2:2)
III Lyga 13 Turas
2015 08 23 18:00
Stadionas: LEU
Žiūrovai: 50

Dvi rungtynės antrame rate - 0 taškų. Šį kartą kovingose ir rezultatyviose rungtynėse 4:3 nusileidome Fakyrams. Labai gaila , kad Skrockas pelno įvartį , tik šį kartą į mūsų vartus. Klausimas už milijoną , kiek reikia įmušti , kad iškovotume taškus.
    Pradedame - Petručio, Mirka, Matiukas, Stakas, Skinderis, Juozėnas, Sieras, Robkė, Ervinas, Jurka, Pavelas. Keitimai - Marius, Valdukas, Martynas, Šerpenskas. Labai greitai, jau po 5 min. atrodo nieko baisaus žaisime pagal savo užibrėžtą planą, bet baudos smūgis ant 20 m. O čia jau Skrockas savo stichijoje išveda Fakyrus į priekį. Tačiau tuojaus Ervinas pasinaudoja vartininko klaida ir lygina rezultatą, 1:1. Tačiau dar 5 min. ir Stakas perdega. palieka savo zoną ir vesdamas praranda kamuolį. O ten Jau Vilėniškis pasinaudoja proga ir 2:1 Fakyrai pirmauja. Tačiau, dar iki pertraukos Juozėnas išlygina rezultatą ir ilsėtis įšeiname esant lygiam rezultatui 2:2. Dar Ervinas turėjo progą tačiau nespėjo uždaryti skerso perdavimo. Pirmame kėlinyje vienas keitimas , Martynas vietoje Ervino.
    Antras kėlinys prasideda be keitimų. plano nekeičiame ir bandome drausmingai žaisti ir laukti savo progų. Martynas tik su Skinderiu susikeitę pozicijomis. Vienoje iš atakų neužtikrintai Martynas išneša kamuolį ir tas žvake ant mūsų 16 m. atšoka ten užsisuka ataka , kairėn nueina , po to jau atšoka ant 16 m. Jančiauskui ir šis muša tiksliai. 3:2 atsiliekame . Dar atkarpa , klaida ginyboje ir Tučinskis tiksliu smūgiu pagauna mus iš toli. 4:2 Fakyrai pirmauja. Tačiau plano nekeičiame ir laikomės savo , Šerpenskas keičia Robke, ir vis dėlto iš Tomo galima tikėtis daugiau. O Sieras vos ne vienas liko centre gintis . Rungtynių pabaigoje . Teisėjas pakelia nuošalę Ervinui įkertančiam į baudos aikštelę, kur tikrai nebuvo , o šis jau su vartininku iįžšeitu. Na o likus kelioms minutėms dar Pavelas apžaidžia Žarnovskį ir puodžiūną , bei gražus smūgis iš toli. 4:3 atsiliekame . Tačiau tai viskas. Fakyrai - Salininkai 4:3 . Pritrūkome 10 min. iki išlyginamojo įvarčio.
    2 rungtynės 7 įvarčiai, Labai daug klaidų . Nieko nelieka reikia klaidas mažinti. Kurios mums kainuoja įvarčius. Savo progas mes tikrai turėsime per rungtynes, reikia jas tik išnaudoti. Šiose rungtynėse buvo drausmė ir tai labai gerai , tik Skinderis labai mus išbalansuodavo. Na ir Robkė , po truputėli grįžta tas senasis Robkė, dar nevisai , bet jau ......

Įvarčiai:
05' (1:0) Gediminas Skrockas
08' (1:1) Ervinas Zelenkevič
16' (2:1) Raimondas Vilėniškis
39' (2:2) Vilius Juozėnas
53' (3:2) Kęstutis Jančiauskas
64' (4:2) Eduardas Tučinskis
90' (4:3) Pavelas Šarynskis