III Lyga 12 Turas
2015 08 16 19:00
Stadionas: N.Vilnia (nauj)
Žiūrovai: 30

Rungtynės praloštos per 20 min. 9 - 31 min. tragiška atkarpa. Kai praradome koncentraciją ir neatsilaikėme. Gavome 3 įvarčius ir tai buvo viskas. Nors dar pirmame kėlinyje puikiausią progą turėjo Valdukas, tačiau labai neteisingą sprendimą priėmė.
    Labai gaila , kad net 4 žaidėjai šį kartą pavedė mus , jei Korkutas gipse , Robkė dirbo , Tai Ervinas , juozėnas ir Ignas , kad nepasirodis rungtynėse nebuvo planuota. Pirmas įvartis krenta jau 9 min. Užmetimas už nugaros gynėjui ir 1:0 Granitas priekyje. Atsikirtome centre, visi labai aukštai ir tik prarasta koncentracija ir viskas griuvo. O čia dar ir labai staigiai 2:0 ir net 3:0 jau pralošiame. Priešininkai apsiraminę ir garą nuleidę akivaizdžiai tačiau , kolkas matosi , kad meistriškumas aukštesnis už mūsų. O viso to patvirtinimas viena graži ataka , kai Pavelas puikiai atiduoda pasą įkertančiam Valdukui iš iš 11 m. žymos įšėjęs vienas prieš vartininką sugalvoją ne smūgiuoti į vartus , o atiduoti pasą Martynui kuris dar nuošalėje. Štai tai įra patirties stoka ir meistriškumas. Po pirmo kėlinio Salininkai - Granitas 0:3
    Antrasis kėlinys be didesnių įvikių. Jau ir priešininkai nuo kėlinio vidurio pradėjo keitimus daryti nelygiaverčius. Todėl ir mes palaikėme kamuolį . Tačiau jau užbaigimo pritrukdavo, Daugiau be įvikių ir galutinis rezultatas 3:0 Granito pergalė.
    Pritrūkome šiek tiek keitimų , atsilaikėme antrame kėlinyje. Negali sakyti , kad jau tragiškas žaidimas. Bet tai turi būti atspirties taškas nuo kurio reikia kilti ir gerinti žaidimą, dabar jis privalo keistis kai netekome dviejų lyderių antrame rate. Krito į akis ne užtikrtintas vartininko žaidimas ir centro gynėjų neteisingas žaidimas, kai mes bandome pradėti atakas. Tai yra akivaizdus nenoras žaisti su kamuoliu ir teisingai atsidengti , ko pasekoje net per gynybos liniją negalime atakos krašto pakeisti. KAS YRA LABAI BLOGAI. Na ir išsijungimas iš žaidimo žaidėjų ne dadirbami epizodai iki galo. Labai gaila , kad koncentraciją praradome. O plano B neturėjome. . Seknčios rungtynės draugiškos su Visinčia Šalčininkuose trečiadieni 19.00 Nuo Cento išvažiuosime 18.00 komanda rimta reikia susirinkti ir šlifuoti toliau žaidimą.

Įvarčiai:
09' (0:1) Artiom Stepuro
22' (0:2) Sergej Makrov
31' (0:3) Pavel Jurevič