FK Spartakas - FK Salininkai - 4:0 (0:0)
Draugiškos Rungtynės
2015 08 09 18:00
Stadionas: Ukmergės
Žiūrovai: 50

Paskutinės draugiškos nenusisekė. Neteisingi sprendimai buvo priimti trenerio ir prisiimu savo kaltę pilnai po pralošimo Ukmergėje 4:0 . Tačiau jau ryškėja mūsų žaidimo detalės, gaila , kad laiko nebeturime daug. Žaidimas aišku turi keistis kai netekome lyderių prieš 2 ratą.
    Rungtynes pradedame Petručio vartuose, ginyboje - Jurgis, Stakas, Matiukas, Mirka. Saugai - Juozėnas, Jurka, Pranas, Valdukas, Ervinas, Pavelas - puolime. Drausmingai gynėmės pirmame kėlinyje, o Spartakas laimę jieškojo prie mūsų vartų ilgais perdavimais , o vienoje iš atakų perimant kamuolį dar mūsų vartininkas gauna traumą. Tačiau dar atstovėjo iki antro kėlinio vidurio. Turėjome kelis pavojingus epizodus pirmame kėlinyje, tačiau mūsų VPE kolkas susižaidimo stądijoje, tikėsimės, kad judame teisinga linkme ir tai tik laiko klausimas, juo labiau , trūksta tik užbaigimo ir šiek tiek tarpusavio supratimo bei tikslumo. Po pirmo kėlinio 0:0
    Antrame daug keitimų net 5 Domis, Šerpenskas, Danielis, Giedrius, Andrius, tai ir buvo didžiausia klaida. Per daug naujų žaidėjų. O priešininkai greitai surado silpną vietą ir jau per 20 min atsiliekame 3:0, o neužilgo ir rekošetu krenta ketvirtas įvartis. Turime ir mes kelias progas tačiau šiek tiek išsiderinę jau esame ir nepasisekė įmušti. Galutinis rezultatas Ukmergės Spartakas - Salininkai 4:0.
    Rezultatas labai prastas. Tačiau grūdiname jaunimą, tikrai sunku jiems kolkas grumtis su 3 lygos komanda, bet jie užaugs. O kaltas Pranas, kaip kažkas sakė š... primalė. Ir ką gi mūsų laukia dideli iššūkiai 2 rate.