FK Pagiriai - FK Salininkai - 2 : 3 ( 1 : 0 )
Draugiškos Rungtynės
2015 08 06 19:00
Stadionas: Pagiriai
Žiūrovai: 50

Po truputi bandome įeiti į futbolo ritmą. Rungtynės su Pagiriais suteikė galimybę palaikyti kamuolį ir bandyti regzti ilgesnias atakas. Ar mes tai darėme ? Čia jau kitas klausimas , ar buvo komandinis judėjimas, o kartu ir komandinis žaidimas , viens kitą papildant, žaisti per trečią , čia dar vienas klausimas. Kolkas yra daug lietimų kamuolio ir vedžiojimosi, o atsidengiant plotuose ir žaidimo skersai nėra. Bet vistiek laimėjome rezultatu 3:2.
    Nors ir rungtynės vyko 19.00 h. Vasara atrodo įsibėgėja. Karrštis +30 ir sunku aikštėje būti labai. Tačiau sąlygos abiem komandoms vienodos. Pradedame Skinderis, Stakas, Simas, Mirka, Marčius, Robkė, Jurka, Juozėnas, Ervinas, Valduka ir Petručio vartuose. Matiukas, Sieras, Danielis, Giedrius ir Pranas ant keitimo. Pirmame kėlinyje mes daugiau kontroliavome kamuolį, turėjome daugiau progų įmušti , tačiau realizacija pavedė. O dar ir gavome į savo vartus. Po pirmo kėlinio 1:0 Pagiriai pirmauja.
    Antrame Ervinas 2 įvarčius muša ir jau pirmaujame 2:1. Tačiau standartas ir po kampinio gauname vėl 2:2 lygu. Tačiau pabaigoje vis dėl to Danielis pelno pergalingą įvartį ir galutinė pergalė 3:2
    Sunku , karšta , tačiau jau per apšilimą matėsi , kad nieko gero laukti nereikėjo. Chi chi chacha, o į kamuolį nepataikom, paso tikslaus neatiduodame , kvadrate metrą į šoną atsidengt tingim. Smūgiai į vartus iš 10 vienas į vartų plotą.
    Sekančios rungtynės UKMERGĖJE SEKMADIENI. 18.00 Nuo Cento išvažiuojame 16.00 . Žaisime pagrindine apranga, VIOLETINE.