FK B.Vokė - FK Salininkai - 2 : 7 ( 1 : 6 )
Draugiškos Rungtynės
2015 08 02 19:00
Stadionas: B.Vokė
Žiūrovai: 50

Pertraukai artėjant į pabaigą, antros draugiškos rungtynės , su pastoviais partneriais, net galima sakyti žaidžiame kaip namuose, B. Vokės komanda. Ne pačios pajėgiausios sudėties priešininkai, bet ir mes išbandome ateities FK Salininkai jaunimą. Šį kartą Salininkų pergalė 7:2.
    Rungtynes pradedame tokiu sąstatu - Petručio vartuose, Gynėjai - Mirka, Stakas, Jurgis ir Skinderis. Sauguose - Valdas, Jurka , Marčius, Juozėnas , Ervinas ir Pavelas, paskutinieji 3 žaidė aukščiausiai.
    Antrame kėlinyje Mirką pakeitė Giedrius, Jurką - Simas, Juozėną - Danielis, Jurgį - Matiukas, na ir likus 15 min. Valduką Pranas.
    Pirmame kėlinyje trejetas VPE - parodė jėgą ir sukalė visus įvarčius, o mes gavome po pėndelio ir tai Pecka atrėmė smūgį Vladuko , o Vokės žaidėjai pirmi buvo ant damušimo. Po pirmo kėlinio 6:1 Salininkai priekyje.
    Antras kėlinys iš principo toks pats kaip ir pirmasis su daug pavojingų atakų prie Vokės vartų , tik užbaigimas labai šlubavo, o ir pradėjome žaisti po vieną , perlaikydami kamuolį. Pradingo žaidimas komandinis 2-3 lietimais. Gražų įvartį kėlinio viduryje pelnė Vokės žaidėjas po skerso perdavimo į baudos aikštelę įmušė galva. Na o rungtynių pabaigoje , Danielis iš 11 m. pelnė vienintelį mūsų įvartį. taip atidarė savo sąskaitą žaisdamas už Salininkus.Galutinis rezultatas 7:2 Salininkų pergalė.
    Reziumė - priešininkas labai silpnas buvo, fiziškai tikrai turime atrodyti geriau. Pirmą kartą už mus žaidęs Simas paliko neblogą įspūdį, matosi , kad supranta žaidimą, šiek tiek naglumo trūksta , bet nieko jaunas dar. Na ir kiti jaunieji žaidėjai , Giedrius, Andrius , Danielis , kovėsi kaip lygūs.
    Sekančios rungtynės ketvirtadieni 2015-08-06 Pagiriuose su Pagirių komanda 19.00. Nuo Cento išvažiuosime 18.10 Tikiuosi jau ketvirtadieni , pasirodys tie kas nebuvo rungtynėse su Voke.