Draugiškos Rungtynės
2015 07 23 19:00
Stadionas: Žalgirio bazė
Žiūrovai: 50

Pradžia pasiruošimo 2 ratui prisvilo. Pralaimėta Teros komandai rezultatu 5:2 . Rezultatas pagal žaidimą. Matosi atostogos užsitęsė . Fiziškai priešininkai atrodė geriau už mus.
    Pradedame rungtynes Vartuose Vyciokas. Ginyboje - Jurgis, Stakas, Matiukas , Skinderis. Saugai - Ervinas, Martynas, Valdukas, Robkė , Juozėnas. Jurka - puolime. Ant keitimo - Mirka, Marius, Andrius, Pranas.
    Pirmas kėlinys nors ir bandėme laikyti kamuolį , tačiau nieko iš to neišėjo, pritrūko žaidimo be kamuolio, norėjome tik vedžiotis kamuolį - žaisti kaip kieme. O praradus dar ir skylės atsiverdavo. Taip Tera ir naudojosi mūsų klaidomis ir po pirmo kėlinio, 2 įvarčiai be atsako. Tera - Salininkai 2:0 po pirmo kėlinio.
    Antrame greitai vieną atlošėme 2:1 tik atsilikinėjome. Tačiau po to greitai 3:1 ir galutinis 5:2 Teros pergalė.