SFL Carlsberg taurė 1/8
2015 07 08 19:00
Stadionas: Dilgynės
Žiūrovai: 30

Carlsbergo taurės kelias Salininkams baigtas. 1/8 pralaimėjimas Akto komandai rezultatu 0:2 išmetė mus iš kovos. Baigėsi su šiuo pralaimėjimu ir 3 lygos pirmasis ratas. Pertrauka ir poilsis nuo futbolo Salininkų komandai reikalingas kaip niekada. Pelnyti 6 taškai čempionate , paskutiniai taškai pelnyti prieš tą patį Aktą , prieš 9 turus. Praleidome įvarčių daugiausiai lygoje, o mažiau už mus įmušė tik Pabradė , kuri po atidėtų rungtynių gali mus aplenkti. Reziumė - pirmas ratas tragiškas.
    Pradžia rungtynių apsikeičiame pavojingais epizodais prie abiejų vartų. O prie mūsų vartų padaugėjo kampinių ,kurie buvo labai pavojingi ir baudos smūgių. Po 8 pakelto kampinio vis dėlto Aktas pelno įvartį. Turime bėdą per kampinius , kadangi visą laiką priklausomi nuo sėkmės ir žaidžiame rusišką ruletę, pasiseks ar nepasiseks priešininkui įmušti. 30 min. Salininkai - Aktas 0:1 Turime pavojingų išpuolių ir mes , aktyviai atakoje žaidžia Pavelas kaip visada, tikrai Valdas sužaidė neblogas rungtynes , tačiau po pirmo kėlinio atsiliekame 0:1.
    Antro kėlinio pradžioje davėme lyderiams atsipūsti Gedui su Pavelu , Bet negalima sakyti , kad žaidėme blogiau tikrai turėjome kelis labai pavojingus epizodus , Kai Skinderis Prano paso neuždarė o vėliau atvirkščiai Pranas nepatikėjo , kad Skinderio skersas gali praeiti per 3 gynėjus. Pritruko užbaigimo . O 63 min. atsikertame atakoje ir Pagautas mūsų vartininkas pametęs vartus . Po Dūdėno įvarčio Salininkai atsilieka 0:2. Štai ir viskas atakoje nieko nebesukuriame ir tai yra 1 rato finalas Salininkams.
    Ateina pertrauka ir reikia tikėtis , kad ji musų komandai bus į naudą. O , kad kažką privalome daryti antrame rate , nes netikiu , kad kažką gali tenkinti tokie rezultatai , tai manau supranta visi. Rugpjūčio mėn. prasidės treniruotės , susėsime pasikalbėsime ir bus padarytos išvados ir priimti sprendimai. GERŲ VISIEMS ATOSTOGŲ

Įvarčiai:
30' (0:1) Lukas Blažys
63' (0:2) Juozas Dūdėnas