III Lyga 11 Turas
2015 06 28 17:00
Stadionas: Nemenčinė
Žiūrovai: 50

Pralošėme 6 taškus, kadangi AveKo turnyrinės lentelės kaimynai. Banaliai skambės , bet tai buvo labai svarbios rungtynės komandai, o dabar situacija klostosi taip , kad visos likusios kurios liko rungtynės tik labai svarbios , galbūt net išgyvenimo rungtynės. Labai apmaudu , tačiau realybė paprasta pralaimėjimas AveKo komandai rezultatu 2:3 mus stumia ant bedugnės skardžio.
    Rungtynėms susirinkome praktiškai maksimaliai , be kelių žaidėjų. Evaldas - vartuose, Šerpenskas, Ignas, Jurgis ir Skinderis gynyboje. Saugai - Sieras, Artūras, Pavelas, Gediminas, Ervinas, Jurka - puolime. Šiek tiek pasikeitimų žaidėjų pagal poziciją. Keitimai - geriau nesugalvosi , Robkė, Martynas, Korkutas, Valdukas ir Petručio , kuris jau po 10 min. turėjo keisti Evaldą vartuose.
    Pirmas 10 min. kova įvairiais frontais, atrodo , kad ir perimame iniciatyvą . Čia skiriamas baudinys 25 m. nuo vartų . Smūgis į vartus, rikošetas, Pecka atmuša ir pirmas prie atšokusio kamuolio AveKo žaidėjas, o musiškių net nesimato , visi ant 16 ilsisi ir čia jau 1:0 AveKo pirmauja. Toliau po truputėli pereina kamuolys į mūsų kojas, o priešininkai žaidžia antru numeriu , laukdami savo progų , kontratakuodami. Ervinas su Skinderiu užsuka ataką dešinėje , Skinderis padaro gerą skersą perdavimą į baudos aikštelę , o Jurka susistabdo ir muša tiksliai 1:1 . Vėliau komandos apsikeičia keliais pavojingais epizodais, neskaičiuosime 3 Gedo smūgių iš 30 m. Po pirmo kėlinio 1:1.
    Antras kėlinys prasideda kaip reikiant ne į mūsų naudą , jau po kelių minučių , teisėjas nusprendžia , kad vartininkas išėjęs pirma sužaidžia ne į kamuolį o į puolėją ir skiria 11 m. baudinį. Nors ir atspėja kur muš puolėjas , tačiau kamuolys praslysta per pažastį . 2:1 atsiliekame. Na , o prieš kelias minutes Jurka iš 7 m. nepataikė į vartus. Mes nemušam , įmuša mums. taip jau būna futbole. Toliau bandome atakuoti, plačiai įvairiai. bet...... vienoje net ne iš kontratakų , o tiesiog puolėjas pakovojo iki galo , nors atrodė , kad įgnas užtikrintai pasiėmė kamuolį pasitikėjimas savimi pražudė mus trečiu įvarčiu , praradome kamuolį baudos aikštelėje ir įvartis 3:1 atsiliekame . Vėliau Artūras dar vieną atlošė likus pusei kėlinio . Martynas su Korkutu pakovojo kairiame šone iki galo , pasas Artūrui šio smūgis stiprus, nuo baudos aikštelės linijos ir švelniname rezultatą 3:2. Kas vyko toliau, sunku visas progas prisiminti. Korkutas kelias puikias progas neišnaudojo , Gediminas nemažiau progų , Pavelas turi teisę pykti , nes keli tiesiog puikūs epizodai sukurti komandos draugams ir turi teisę pykti ant jų , Artūras, Sieras tai tie kurie vis galėjo mus išgelbėti. Tačiau labai gaila pralaimėjome 3:2 šias rungtynes. O kaip pasakė Šerpianskas jau grįžtant namo , šiandien net puolėjai negalėjo nieko pasakyti gynėjams , kadangi , bent trečdalį turėjo ir privalėjo išnaudoti turėtų epizodų. Toks jau tas futbolas.
    Dabar lieka tik tikėti ir pasitikėti, žaidimas yra tačiau jis yra visą laiką , bet nėra rezultato, Geriau jau žaidimo nebūtų , o ten nors lygios. Na , o sėkmė nuo mūsų nusisuko šiemet visiškai.

Įvarčiai:
17' (1:0) Dmitrij Ovsejuk
36' (1:1) Jurij Račko
50' (2:1) (11m.) Dmitrij Ovsejuk
55' (3:1) Dmitrij Ovsejuk
56' (3:2) Artūras Žarnovskis