FK Salininkai - FK Ozas - 1 : 3 ( 0 : 0 )
III Lyga 10 Turas
2015 06 21 14:00
Stadionas: Dilgynė
Žiūrovai: 30

Iš 10 rungtynių tik 2 pergalės. Kol kas pavadinkime nesiseka. Šį kartą pralošėme Ozo komandai rezultatu 3:1. Nors žaidimas atrodytų ir buvo , tačiau įvarčiai nebekrenta. Daug praleidžiame , bet ir nebemušame.
    Rungtynes pradedame - Petručio vartuose. Ginyboje - Juozėnas, Šerpenskas , Ignas, Skinderis. Saugai - Pavelas , Sieras, Marčius, Korkutas, Jurka ir Gedas puolime. Keitimai - Robkė, Matiukas,, Ervinas, Domis, Jurgis, Evaldas, Pranas.
    Po pirmo kėlinio 0:0 Puikią progą turi pirmame kėlinyje Jurka , bet išėjęs 1 prieš 1 su vartininku ne apžaidžia. Na ir Petručio pirmame kėlinyje mus gelbėja. Ištraukia vieną smūgį iš apatinio kampo.
    Antrame kėlinyje 52 min. po kampinio, labai diskutuotame epizode, vartininkas įstumiamas į vartus su kamuoliu ir užskaitomas įvartis. 1:0 Ozas laimi. Kol atsigaudinėjome po praleisto įvarčio, 54 min. gauname dar vieną . ir jau 2:0 atsiliekame. Po baudos smūgio nuo 16 m. Na ir trečias įvartis po grubios vartininko klaidos. 75 m. Anton Zuj daro rezultatą triuškinamą 3:0.
    Nors atakos ir sukasi mūsų Skinderis turi progą , Pavelas pramuša , Gedas gali įmušti, tačiau sėkmė nusisukusi. 88 min. po smūgio baudos aikštelėje Ozo žaidėjas sužaidžia ranka ir skiriamas 11 m. baudinys. Gedas realizuoja . Tai viskas, galutinis rezultatas Salininkai - Ozas 1:3.

Įvarčiai:
52' (0:1) Giedrius Šablinskas
54' (0:2) Deividas Paulauskas
75' (0:3) Anton Zuj
88' (1:3) (11m.) Gediminas Skrockas