FK Kruša-Basica - FK Salininkai - 3:1 (1:1)
III Lyga 9 Turas
2015 06 14 16:15
Stadionas: Fabijoniškių VFM
Žiūrovai: 50

Neatsilaikėme dešimtyje prieš 11 Krušos žaidėjų. Antrose rungtynėse iš eilės nesusitvarkome psichologiškai. Baigiame rungtynes ne pilnos sudėties.
    Pradedame kėlinį be visiškos koncentracijos , žaidimas kas sau. Kelis kartus priešininkai mums atleidžia . Bet jau 10 min. krenta įvartis po greitai sužaisto kampinio , kol visa mūsų komanda ieškojo centų ant dirbtinės dangos Fabijoniškių stadione. 1:0 Kruša pirmauja. Dar po kelių minučių Stakučiui nervai neatlaikė, nors važiuojant į rungtynes labai smerkė Ervino poelgį rungtynėse su Viesulu 2. Gedas atlošia įvartį . 1:1. Po kelių minučių Tomas Korkutas išvedamas 1VS1 su vartininku , tačiau neišnaudoja puikios progos. Po pirmo kėlinio1:1.
    Antrame kėlinyje greitai gauname įvartį po baudos smūgio . Neužtikrintai sužaidžia vartininkas ir pagalbos prie atšokusio kamuolio iš komandos draugų nesulaukia. 2:1 Kruša priekyje. Neužilgo ateina ir trečias įvartis , apžaisti gynėjai ir puikus įvartis. 3:1 galutinis rezultatas. Pergalės teks palaukti.

Įvarčiai:
09' (1:0) Darius Pupliauskas
22' (1:1) Gediminas Skrockas
47' (2:1) Darius Miečius
71' (3:1) Nikita Juščenko