FK Viesulas 2 - FK Salininkai - 0:3 (0:0)
SFL Carlsberg taurė 1/16
2015 06 10 21:30
Stadionas: Fanų
Žiūrovai: 50

1/16 Carlsberg taurės etapas įveiktas. Šį kartą pendelių serijos neprireikė, labai svarbi pergalė Salininkams, rezultatu 3:0. Net nelabai įdomu, kad priešininkas iš žemesnės lygos, dabar būtina atsigauti ir patikėti savo jėgomis. Sekančiame etape 1/8 laukia mūsų daugkartinis finalininkas ir taurės laimėtojas FK Aktas.
    Rungtynes pradedame vartuose Petručio. Gynyba - Jurgis, Ignas , Vilius ir Vilius. Saugai - Pvelas, Robkė, Martynas, Valdas, Ervinas ir Mirka puolime. Keitimai - Domis, Skinderis , Šerpenskas, Jurka, Gediminas ir Pranas. Pirmame kėlinyje daugiau kontroliavome kamuolį. Puikias progas turime po Pavelo skersų iš krašto . Mirka pataiko į skersinį, o vėliau Ervinas nepataiko į kamuolį iš 5 m. Geri reidai Pavelo ir Juozėno tik be tikslaus užbaigimo. Prie mūsų vartų pavojingas epizodas, kai gynėjai išžaidinėdami kamuolį atiduoda jį tiksliai puolėjui ant 16m. laimei šio smūgis netikslus. Po pirmo kėlinio Viesulas 2 - Salininkai 0:0
    Antrame kėlinyje du keitimai - Gedas keičia Mirka , o Jurka keičia Erviną. Labai greitai Gedas muša pirmą įvartį. Po Jurgio perdavimo ir mes pirmaujame 1:0. Pavojingų epizodų prie priešininkų vartų daugėja. Ir neužilgo Gedas muša antrą . 2:0 pirmaujame. Trečias gražus įvartis ir vėl Gedas. Iš šono apie 18 m. gražiai permestas vartininkas ir jau pirmaujame 3:0. Na o vėliau Ervinas susistumdo su priešininku ir gauna raudoną kortelę. Cirkininkas nėra net komentarų. Liekame žaisti dešimtyje ir dar apie 20 min. Laimei priešininkai nieko nesukuria o mes dar turime kelias puikias progas . Robkė puikų pasą iškiša įkertančiam į baudos aikštelę, gaila nėra įvarčio. Jurka , Gedas, Jurgis gražią ataką užsuka dešiniu šonu ir puikus Gedo perdavimas Šerpenskui , šis prašauna per viršų. Galutinis rezultatas 3:0 Salininkų pergalė.
    Blogai , kad kartais užsivedžiodavome centre su kamuliu ir jį perlaikydavome, ko pasekoje net prarasdavome jį ir atsikirsdavome. Na ir KONCENTRACIJA, kuo arčiau rungtynių pabaiga , tuo ji labiau pradingsta . Šį kartą pasisekė , tačiau kaip parodė patirtis stipresnės komandos to neatleidžia.

Įvarčiai:
47' (0:1) Gediminas Skrockas
54' (0:2) Gediminas Skrockas
58' (0:3) Gediminas Skrockas