FK Salininkai - FK TEC - 0 : 0 ( 2 : 3 )
III Lyga 8 Turas
2015 06 07 14:00
Stadionas: Dilgynė
Žiūrovai: 30

Namų rungtynės Dilgynėje prieš Tec komandą susiklostė nesėkmingai. Pritrūko koncentracijos iki rungtynių pabaigos. Pralaimėjimas 3:2 neatrodo toks baisus , tačiau labai blogai , kad neberenkame taškų. Galbūt net leidžiame sau per daug atsipalaiduoti. Kai kas pasakys , mes ne profesionalai. Tačiau darbą aikštelėje , kaip ir visur gyvenime reikia atlikti gerai , sąžiningai ir labai gerai. Tikrai nuoširdžiai tikiu žaidėjais , kad jie gali žaisti daug geriau Pataisysime kelias klaidas , pridėsime pastangų ir kovingumo, atsiras pasitikėjimas savimi ir komandos draugais, o tada turi ateiti ir pergalės O apie rungtynes plačiau.... Pirmas kėlinys lygus ir be pavojingesnių epizodų. Po pirmo kėlinio 0:0 Antrasis kėlinys su 5 įvarčiais. Viskas prasideda 68 min. po kampinio prie mūsų vartų. Vilius įsimuša įvartį į savo vartus. 1:0 atsiliekame . Tačiau labai greitai , jau po 3 min. Tomas iškiša pasą Gediminui ir šis lygina rezultatą. , o po minutės jau Pavelas po Jurkos perdavimo smugiuoja į tolimą kampą ir atrodo įsiveržiame į priekį 2:1 , o priešininkai lengvame šoke kas vyksta. Tec komanda atsigauna , o į tą patį šoką įvaroma Salininkų komanda kai 77 min. perdavimas per visą aikštę , o mes stebime skrendantį kamuolį, kurį stebi ir Lukas iš Tec komandos tik skirtingai jis dar ir vienintelis bėga ant jo ir pakiša koją, o kamuolys iš 14 m. įrieda į vartus su štanga.2:2 lygu . Na ir čia finalas 83 min. kol galvojome kaip tai atsitiko , gauname panašų ir treią įvartį . Galutinis rezultatas Salininkai - TEC 2:3

Įvarčiai:
68' (0:1) Vilius Jurgis Stakutis
70' (1:1) Gediminas Skrockas
71' (2:1) Pavelas Šarynskis
77' (2:2) Lukas Dukavičius
83' (2:3) Lukas Dukavičius