FK Salininkai - FK Fakyrai-AD MEN - 0 : 2 ( 0 : 0 )
III Lyga 4 Turas
2015 05 09 18:00
Stadionas: Dilgynė
Žiūrovai: 30

Turėjome šansą , bet juo nepasinaudojome. Priešininkai turėjo vos 1 keitimą. Tačiau Salininkai pralaimėjo šias rungtynes 2:0. O dar ginyba Fakyrų veteranų ir du žaidėjai žaidė antras rungtynes tą pačią dieną, vis dėl to tai pasako apie mūsų komandos lygį, o Ervino ir Juozėno smūgiai tai patvirtina. Gaila nors ir turėjome progų, tačiau nesisekė. 2 štangos ir smūgiai į vartus. Labai užtikrintai tą dieną žaidė Fakyrų vartininkas. Jau pirmame kėlinyje po kampinio nuskambėjo mums skambutis. Kai nebuvo užskaitytas įvartis po baudos prieš mūsų vartininką. Analogiškas epizodas po standarto antrame kėlinyje , vėl krenta įvartis po pražangos baudos aikštelėje. Na o vėliau pavargome ir Siero netektis viduryje pasimatė iš karto. Neužtikrintai Martynas sužaidžia baudos aikštelėje ir skiriamas 11 m. baudinys į mūsų vartus. Kurį šaltakraujiškai realizuoja Tučinskis. 1:0 Fakyrai pirmauja. Pbaigoje vėl nedadirbame iki galo ginyboje ir 2:0 Fakyrų galutinė pergalė.

Įvarčiai:
73' (0:1) (11m.) Eduardas Tučinskis
85' (0:2) Danny Abraham

Už nuotraukas dėkojame Dominykui Jonaičiui!