FK Salininkai - FK Katastrofa - 0 : 0 ( 0 : 0 ) Po baudinių - ( 5 : 4 )
SFL Carlsberg taurė 1/32
2015 04 29 19:00
Žiūrovai: 200

Salininikai - Katastrofa 0:0 , o baudinių loterijoje labiau pasisekė Salininkams 5:4 ir į sekantį etapą toliau žengia Salininkai. Kur lauksime Pabradės ar Viesulo antrų komandų dvikovos nugalėtojo. Bet pats šių dviejų komandų pavadinimų sąskambis labai įdomus. Pernai vos įveikėme šią komandą , o šiemet sužaidėme lygiomis.
    Rungtynes pradedame Petručio vartuose, Ginyboje - Juozėnas , Stakutis , Ignas ir Skinderis. Sauguose - Pavelas, Erikas, Martynas, Mirka ir Sieras. Puolėjas - Ervinas. Keitime ale Pranas ir laukiame vėluojančių Domio, Gedo ir Alekso.
    Pirmame kėlinyje mes atrodėme aktyvesni atakoje Visdėlto priešininkas pagalvojo , kad komanda iš aukštesnės lygos ir parodė šiokią tokią pagarbą. Aktyvus labai šonas buvo Pavelo - Juozėno atakose. Tačiau iki galutinio tikslo , įvarčio , pritrukdavo , tai skerso perdavimo neuždarydavome tai smūgis netikslus , tai vartininkas žaidžia užtikrintai , tai stringame ant paskutinio gynėjo, tai ant Salininkų aikštelės kupsto. Priešininkai žaidė kontratakomis tačiau turėjo kelias progas pabėgti , bet baigdavosi aikštė. Po pirmo kėlinio 0:0
    Antrame kėlinyje žaidimas apsilygino , o ypač po 63 min. kai Petručio gelbėdamas vartus nuo įvarčio sužaidžia ranka už baudos aikštelės ir gauna raudoną kortelę , bei palieka mus 10 žaisti. Į vartus stojo Stakutis. Teko keisti taktiką ir puolėja keisti , saugu. Labiau pradėjome žaisti dešiniu šonu kur Aleksas pasirodė po keitimo , gaila tik , kad jo driblingas dažnai užstrigdavo ant kupstų, ar priešininkų kojų miške , erdvių akivaizdžiai trūko . Bet kėlinys be akivaizdžių progų , Galima Gedo smūgį prisiminti, Pavelo šonas pradėjo strigti. Ir Domio išgelbėjimas mus, kai jau pabėgantį priešininkų puolėją su klamuoliu, pirštu galais krisdamas atidavė tą kamuolį gražiai pasu vartininkui. Pagrindinis laikas be įvarčių 0:0 todėl pratesimo nėra ir iškarto mušami pendeliai.
    Čia jau Stakas pasižimėjo atrėmęs du smūgius, O pergalingą pelnėme 6 bandymu Ignas Jonaitis užleido viresniam pusbroliui , bijodamas atsakingo momento ir suvirpėjus širdeliai. Na o Dominykas pelno paskutinį įvartį ir pergalę po baudinių Salininkams 5:4
    Reziumė - truko visdėlto motyvacijos, kelių labai svarbių žaidėjų tikrai trūko ir atsakomybės ir supratimo , kad tai visdėlto oficialios varžybos , o ne šiaip pasižaidimas. Na ir žinoma nieko nenoriu kalbėti apie pačią aikštę , Kaip bebūtų tačiau sąlygos visiems vienodos , kas protingesni tas turėjo prisitaikyti ir atsižvelgti į visus esamus minusus.