FK Prelegentai - FK Salininkai - 4:0 (2:0)
III Lyga 2 Turas
2015 04 26 20:00
Stadionas: Fabijoniškių VFM
Žiūrovai: 50

Antros rungtynės mažai kuo skiriasi nuo pirmųjų. Pralaimėjimas Prelegentams 4:0. Per 2 rungtynes praleisti 9 įvarčiai ir tik 1 įmuštas. Rezultatas nedžiuginantis.
    Pradedame Vartuose - Evaldas. Ginėjai - Juozėnas, Stakutis , Ignas, Skinderis. Saugai - Pavelas, Artūras, Sieras, Korkutas ir Gedas . Puolime Jurka. Ant keitimo Domis, Aleksas, Martynas, Petručio ir Mirka.
    Prelegentai nuo rungtynių pradžios , daugiau kontroliuoja kamuolį. Jau greitai po skerso perdavimo į baudos aikštelę , mūsų vartininkas labai nesekmingai numuša kamuolį ant 16 m. per centrą ir ten jau priešininkas pasigavęs prasmūgiuoja tiksliai. 1:0 Prelegentai laimi. Įpusėjus kėliniui pavojingas baudos smūgis iš 18 m. Labai gražiai į apatini kampą muša Prelegentų žaidėjas , 2:0 Salininkai atsilieka. Kaip visada kila dar keli pavojai po kampinių prie mūsų vartų tačiau, laimei be įvarčių. Mūsų pavojingi epizodai Gedo perdavimas Jurkai , kuris baigėsi niekuo. Pavelo atremtas smūgis ir Gedo šūvis virš vartų. Na ir kai iš vartų linijos kamuolį išmušė gynėjas po pakelto kampinio. Po pirmo kėlinio . 2:0 atsiliekame.
    Antrame kėlinyje turime tikrai kelias geras progas švelninti rezultatui. Bet vienoje Artūras iš aštraus kampo prasmūgioja į vartus , pagailėdamas paso Pavelui atsidurusiam prieš vartus. Įdentiškoje situocijoje Tomas Korkutas įkerta į baudos aikštelę ir prasmūgiuoja į vartus iš aštraus kampo nors vėl Pavelas laukė uždaryti pasą per centrą. Pavelo labai pavojingas smūgis į skersinį. Gedimino smūgis iš tos pačios vietos kaip įmušė mums Prelegentai, tačiau jų vartininkas traukia iš apatinio kampo. Na ir dar vienas labai abejotinas epizodas kai gražiai sužaidę sienelę, Martynas įkertantis į baudos aikštelę neleistinai griaunamas Babravičiaus, Rodoma geltona kortelė ir baudos smūgis ant linijos. Nors po to ir pramuša Ignas galva pavojingai po Gedo perdavimo , tačiau tai ne 11 m. baudinys. Nemuši tu muša tau. Labai nesėkmingai sužaidžiame ginyboje. kamuolys Sierui nusileidžia ant nugaros ir ant judesio pagaunamas Ignas , o išėjimo vienas prieš vieną jau Evaldas neišgelbėja. Po to gauname dar vieną įvartį po ilgo perdavimo. 4:0 baigentis kėliniui. Turėjome progą pelnyti garbės įvartį . Kai puikiai sužaidė Vilius Juozėnas apžaidęs pusę komandos apgavo gynėjus darančius dirbtinę nuošalę ir išėjo vienas prieš vartininką , tačiau smūgis buvo netikslus. Galutinis rezultatas 4:0 Prelegentų pergalė ir antroji Salininkų ne sėkmė.
    Sunku labai kažką šnekėti po antro tokio rezultato. Įvarčių santykis - 8 po dviejų rungtynių. Kaip ir pradžioje laikėmės plano sutarto rungtynių pradžioje. Gaila , kad krito greitas įvartis ir natūralu , kad žaidimas keistis turėjo. Gaila tik , kad nelabai jis išėjo. Atakuodami labai bijojome išsiplėsti ir žaisti su kamuoliu. Ištampyti priešininkus , o gaudavosi atvirkščiai , kad patys gynėjai be kamuolio suartėdavo su Prelegentų priekinės linijos žaidėjais, saugų pagalbos išeinant iš ginybos irgi nebuvo bandėme nešti ilgus kamuolius. Tačiau visus pralošėme nei vieno priekyje nelaimėjome. Na ir dar vienas , kad stinga kovingumo kai kuriems. Nekaltinu Prelegentų jokių budu , tačiau mes turime pasimokyti kaip reikia darbuotis rankomis padedant sau. Biški keisti ten jų žaidėjų priekaištai kai juos liečia ir jie nepatenkinti. O mūsų Juozėnas apsikraujavusia nosimi turėjo palikt aikštę , O Stakas su mėlyne paakėje baigė rungtynes, o Prelegntai Zigmo buvo baisiai saugojami nuo mūsų prisilietimų. Ir dar kolkas ieškome savo žaidimo ir kolkas jo nerandame. Labai atakas norime vienu tempu užbaigti. Stringa ta pozicinė ataka kolkas , visai antro atakos tempo nėra.
    Turėjome dvi labai sunkias rungtynes ir kas baisiausia , kad sekantį sekmadienį Pabradėje laukia dar sunkesnės, Priešininkai taip pat be taškų todėl jei nežaisime geriau negi iki šiol , tai kažko tikėtis sunku.

Įvarčiai:
11' (1:0) Mindaugas Zurza
34' (2:0) Mindaugas Ponomariovas
71' (3:0) Mindaugas Zurza
80' (4:0) Lukas Kudaba