III Lyga 1 Turas
2015 04 18 14:30
Stadionas: Fanų
Žiūrovai: 50

Pirmas turas ir jau baisus sutriuškinimas. Granitas - Salininkai 5:1. Ar galėjo būti baisiau ? Turbūt taip , bet turėjome ir mes progų pelnyti įvartį , gaila nepasisekė. Sunku ką ir parašyti.
    Pradedame rungtynes Vartuose - Giedrius. Skinderis, Šerpenskas, Stakas ir Juozėnas ginyboje. Korkutas , Artūras , Marčius, Jurka ir Pavelas saugai , o Gedas puolime. Keitime - Domis , Mirka, Valdukas, Pranas ir Evaldas.
    Pirmą kėlinį pralošėme 3:0 .Labai gaila tačiau jau 10 min. pralošinėjome 2:0 Po klaidų ginyboje prasileidome įvarčius , na o trečias įvartis po aukštai pakilusios ginybos , Granito puolėjas pabėga nuo gynėjų ir jau 3:0 pirmame kėlinyje. Tačiau Vilius Juozėnas turėjo puikią progą išvesti Salininkus į priekį jau 5 min. gaila puikiai sužaidė Granito vartininkas. Jurka atakuodamas nepamatė Gedo atsidengiančio puikioje pozicijoje baudos aikštelėje.
    Antras kėlinys praloštas 2:1 Jau pačio kėlinio pradžioje klysta centro gynėjas ir Granito puolėjas sušaudo Evaldą iš 7 m. 4:0 . Priešininkai akivaizdžiai pakeitę sudėtį, atsiranda ir pas mus žaidimas, jau įsidrąsinę jaunieji ir bandome lygiai kovoti. netgi viena ataka baigiasi puikiu Artūro smūgiu nuo baudos aikštelės linijos, o visas rungtynes puikiai žaidės vartininkas galėjo tik stebėti kaip kamuolys įrieda į vartus sulyg virpstu. 4:1 Salininkai mažina skirtumą . Tačiau dar neįpusėjus kėliniui . Vėl klysta gynėjas numesdamas kamuolį vartininkui galva . Teisėjas fiksuoja vartininko žaidimą ranka už baudos aikštelės ir baudos smūgį nuo 16 m. realizuoja Granitas. Smūgis labai stiprus nuo skersinio ir 5 įvartis krenta į mūsų vartus. Bendras rezultatas 5:1 Granito pergalė.
    Priešininkas visur buvo greitesnis , visur tikslesnsnis. Pridarėme ir individualių klaidų ir taktinių. Rezultatas 5:1 . Sunku ką ir kaltinti , tikrai ne vienas žaidėjas sužaidė silpnai , bet apie tai pakalbėsime per treniruotę , o dabar turime treniruotis ir treniruotis su dideliu pasipriešinimu , kad būtų kuo sunkiau. Sunku apmokymuose , lengva kare - yra tokia patarlė . Gerai , kad pelnėme , bent paguodos įvartį. Kažkur jau matytas startas.
    Kito kelio atgal nėra , nekaltinkime vienas kito , o visi kartu einame į priekį, tobulėjame ir kekvienas individualiai ir kaip komanda . Viskam reikia laiko.

Įvarčiai:
13' (1:0) Erik Sinkevič
15' (2:0) Andrius Kondratovič
31' (3:0) Edvin Pavlovskij
47' (4:0) Andrius Kondratovič
69' (4:1) Artūras Žarnovskis
76' (5:1) Aleksandras Seniutis