Draugiškos Rungtynės
2015 03 29 16:00
Stadionas: B.Vokė
Žiūrovai: 50

Pastovūs mūsų partneriai draugiškų rungtynių . Ir pastovios mūsų nesekmės. Šį kartą ne išimtis taip pat nusileista priešininkams rezultatu 2:0
    Kol didžioji komandos dalis Estijoje stoviklauja. Tie kas neturėjo galimybės išvykti žaidė draugiškas rungtynes B. Vokėje. Vartuose - Petručio . Ginyboje - Tomas Skinderis , Vytas, Liudas, Evaldas . Sauguose - Valdukas, Martynas, Andrius, Marius. Jurka, Mirka - po puolėju. Ant keitimo - Pranas , Danielis, Algis ir Igariokas. Štai tokiu sąstatu bandėme įveikti B. Vokės tvirtovę. Pirmame kėlinyje žaidėme įdomiau ir labiau buvome susikoncentravę. turėjome kelias progas tačiau jų neišnaudojome. Po pirmo kėlinio į pertrauką išėjome esant lygiam rezultatui 0:0
    Antrame kėlinyje praradome koncentraciją ir pasimatė nuovargis , ypač po prasileisto įvarčio. Sumažėjo akivaizdžiai žaidėjų judėjimo amplitudė. Judėjimas atgal jieškant paso pradėjo šlubuoti. Pradėjome norėti gauti pasą tik bėgant į priekį, visai neliko žaidimo horizontaliai , su atškimais atgal, kad susidarytų laisvos zonos priekyje. Na o įvarčiai krito po klaidų . Teisybės dėliai jų galėjo būti daugiau. O mums užbaigti atakas smūgiu labai nesisekė. Reikia pažymėti , kad mes beveik net neatlikome smūgių , o jei ir buvo keli tai jie labai silpni ir sunkiai juos galima pavadinti smūgiais. Galutinis rezultatas 2:0 B. Vokės pergalė.
    Teoriškai mes turėjome labiau techniškesnius žaidėjus. Tačiau pasitvirtino taisyklė bet koki technarių galima aplošti kovingumu ir atkaklumu., žinoma ir kuo prastesnė aikštelė tuo labiau technika prapuola. Bet tai nepasiteisinimas , privalėjome laimėti. Išvada viena reikia dar labiau stengtis ir dar labiau kovoti. Privalome daryti daug mažiau klaidų ir atakas užbaigti smūgiu į vartus arba bent aštriu perdavimu link vartų.