FKK Spartakas - FK Salininkai - 1:1 (0:1)
III Lyga 26 Turas
2014 11 08 14:00
Stadionas: Ukmergės centrinis
Žiūrovai: 50

Paskutinės turo rungtynės , bet tik Spartako komandai. O atsižvelgiant į tai , jog sužaista lygiosiomis 1:1 , Tai FK Salininkai laukia labai sunki pabaiga sezono . Ypač rungtynės su Prelegentais trečiadieni ir tai net gali būti ne paskutinės rungtynės šiemet.
    Petraška duoda švilpuku pradžią rungtynėms. Ir prasideda atkakli kova , kieta kova. Visur ir visuose epizoduose . labai stebėtina , bet teisėjas iki rungtynių vidurio apseina be kortelių . Taip žaidimas buvo kietas ir negali sakyti , kad kažkas specialiai žaidė grubiai . Ne tiesiog buvo toks žaidimas nieks nenorėjo pralošti , o ir į kojas dažniausia užeidavo kai buvo perlaikomas kamuolys. Bet persiverus per ekvatorių kėliniui Pavelas jau su trauma nedabaigia žaisti. O jei apie žaidimą tai labai pavojingų epizodų nėra iki tol kol Salininkai nepelno įvarčio . Jurka gražiai centru įkerta į baudos aikštelę gauna pasą ir muša stipriai . Vartininkas bejėgis 1:0 Salininkai pirmauja. Pusprogės kyla prie mūsų vartų , bet ginyba tvarkosi . O puikiausią progą jau kėliniui besibaigiant turi Aleksas . Labai gerai išvedamas į baudos aikštelę dešiniame šone ir atrodytu su kaire mušk į tolimą apvedant vartininką, tačiau nusprendžia smūgiuoti dešine ir šalia virpsto praskrieja kamuolys. Na o per pridėtą laiką jau Spartakas galėjo padovanoti mums įvartį į rūbinę , laimei giedrius sugavo smūgiuotą kamuolį iš 5 m. Teisėjo švilpukas ir pertrauka.
    Antrasis kėlinys po truputėli pereina kamuolio kontrolė Spartako pusėn. priešininkai daugiau kontroliuoja kamuolį. Mums palaikyti ilgiau sekėsi ne labai. Tačiau pusproges turime ir mes Vilius pavojingai įkirto į baudos aikštelę , kamuolys nusipjovė smūgiuojant. O įpusėjus kėliniui Spartakas pelno įvartį . smugis skersai baudos aikštelės ir praėjęs kamuolys visą baudos aikštelę suranda Spartako žaidėją . Gynėjai nespėjo kamuolio užblokuoti , o Giedrius mūsų neišgelbėjo . 1:1 rungtynėse lygybė. Toliau Spartakas perėmęs iniciatyvą lošia savo trumpą pasą , ateidami pas žaidėjus ir plotuose sudarydami daugumą. Tačiau tai daugiau centre ir pavojai realūs vartams kylą minimaliai. Mes geriausią progą turime po Gedo pakelto kampinio. Pavelas smūgiuoja galva stipriai ir į apatinį kampą . tačiau vartininkas , epizodo didvyris ištraukia kamuolį . Jau einant į pabaigą rungtynes bandome kelis kartus užpult , bet jau trūksta koncentracijos ir to paskutinio paso. O Spratakas užtikrintai jaučiasi pas save namie ir valdydami kamuolį. Galutinis rezultatas Spartakas - Salininkai 1:1
    Reikia pripažinti , kad rezultatas dėsningas . Mes tikrai nenusipelnome pralaimėti, nors antrame kėlinyje priešininkai atrodė šviežesni ir buvo daugiau jėgų išsaugoję ir žaidė šiek tiek geriau. Bet kamuolį palaikyti mums sekasi sunkiai , stinga pasitikėjimo savimi. Tačiau matosi ir gerų dalykų komandoje, ypač dabar ir tai labai džiugu . Ir pabaigai teisėjas tai gerulis, sako tu pirmas jam įvažiavai tai gavai atgal, atsilygino ir geltonos nerodė Spartako žaidėjui. (nepiktybiškai čia aš šiaip pastebėjimas , sunku Ukmergėje žaisti prieš komandą ir dar prieš teisėjus :-)

Įvarčiai:
00' (0:1) Jurij Račko
00' (1:1) ---