III Lyga 25 Turas
2014 11 02 13:00
Stadionas: Dilgynė
Žiurovai: 50

Po ilgos pertraukos pelnyti taškai . Nors ne 3 taškai, tačiau šiuo metu ir esamoje situacijoje labai svarbus taškelis. Iškovotos kovingos lygiosios , Salininkai - Aktas, 1:1 rezultatu. Kas atėjo pasižiūrėti neturėjo nusivilti varžybomis . Kovingas mačas su daugybe progų.
    Gutovskio švilpukas pradeda rungtynes. Aktas labai kovingai nusiteikęs. Abi komandos kaunasi mikrodvikovose , nenuorėdamos nusileisti. Tačiau 6 min. jau pjaunantis ginybos liniją pasas į kraštą ir Ambotas pelno įvartį . 1:0 Aktas pirmauja. Per kelias minutes sukurtas planas kaip perstatyti žaidėjus ir pakeisti žaidimą. Tai duoda rezultatą . Pavelas iki galo kovoja baudos aikštelėje. Atsilošia kamuolį ir neleistinai kertamas baudos aikštelėje. Pendeli realizuoja Gediminas. Gal jau atsiriš Gedui priešininkų vartai? Po įvarčio vyksta kova visose plotuose. Ir Giedrius turi darbo , kelis kartus gelbėja mus labai pavojinguose epizoduose. Akto vartininkas taip pat turi darbo kol mes susižaidinėjame nauja atakos linija , tačiau po kovingo pirmo kėlinio lygu Salininkai - Aktas 1:1.
    Antrasis prasideda atakomis Salininkų tačiau Gedas neapžaidžia Romeikos . Ir jau ataka į Salininkų pusę. Antras kėlinys pralėkė , kaip švituoklė . Pavoji tai prie vienų tai prie kitų vartų. Rungtynės buvo gana atviros . Abi komandos stengėsi labiau įmušti , nei apsiginti. Kas iš principo blogai. Žaidimas vyko laukiant klaidų ir bandant jas išnaudoti. Taip klaidų buvo , tačiau priešininkai jų neišnaudojo . Pas Akto komandą teisybės dėlei buvo daugiau klaidų. Tačiau šį kartą mes jų neišnaudojome. Puikias dvi progas Gediminas turėjo , po puikią progą Pavelas ir Skinderis . Labai gaila , kad nesugebėjome įmušti . Galutinis rezultatas 1:1 kovingos lygiosios.
    Rungtynės buvo akiai tikrai gražios. su daug progų, gaila neišnaudotų, mes jų turėjome pavojingesnių ir šiek tiek daugiau. Geras abiejų vartininkų žaidimas. Na ir reikia po truputi atgauti sportinę formą po traumų . Gaila , kad tenka žaidėjus perstumdyti žaisti kitose pozicijose kai sezonas baigiasi.

Įvarčiai:
05' (0:1) Marius Ambotas
24' (1:1) (11m.) Gediminas Skrockas