FK Salininkai - FK Naujieji Verkiai - 3:3 (1:2)
III Lyga 19 Turas
2014 10 09 20:00
Stadionas: Fabijoniškių VFM
Žiurovai: 50

Atkeltos 19 turo rungtynės su Verkiais vėlų, bet gražų rudeninį vakarą baigėsi lygiosiomis , rezultatu 3:3. Keistos rungtynės su laiminga pabaiga. Tik dėl to jog paskutinę akimirką išsigelbėjome nuo pralaimėjimo. Nors pačių rungtynių metu visada atrodė , kad turime rezervų , ypač žinant kad kai kurie žaidėjai pradėjo žaidimą ne nuo pradžių.
    Rungtynės prasideda žvalgybiniu žaidimu . Tai trunka 10 min. Nes 17min. Bartosevičius muša įvartį prasiveržiąs dešiniu kraštu , savo mėgstama kaire kala labai stipriai. Vartininkas bejėgis. Puolame atžaisti įvartį. ir jau po 5 min. Pavelas ar skersavo ar mušė , bet kamuolys nuo štangos atsimušęs įlėkė į vartus. Lygu 1:1 . Rungtynėms įpusėjus Saulius gauna traumą ir jį keičia Stakutis. Žaidimas toliau atrodytu vyksta pagal mūsų scenariju . Mes labiau atakuojame ir atakos prie Verkių vartų . Tačiau nesugebame įmušti . Labai graži ataka Aleksas Jurkai , Jurka Gedui , Gedas Sierui įkertančiam kraštu į baudos aikštelę Alekso pozicijoje ir gala smūgis ne tikslus ir neišnaudota proga. Kėlinys baiginėjasi ir kampinis prie mūsų vartų ir įvartis į mūsų vartus . Keistokas sakyčiau iš kelių metrų . ir po pirmo kėlinio atsiliekame 1:2.
    Antrame kėlinyje 2 keitimai Aleksą keičia Tomas , o Martyną Artūras. Artūras po mėnesio pertraukos ir ne pilnai atsigavęs po traumos , Tomas tiesiog ne geriausioje formoje ir abu negali sakyti , kad žaidė labai gerai . Tačiau Tomas išlygino rezultatą 52 min. O Artūras iš vis išplėšė tašką komandai 2 rungtynių pridėtą minutę. Po to kaip gavome 54 min. kvailoką įvartį. ir atsilikinėjome 2:3 Na o iki viso to dar Pavelas galėjo įmušti , gražiai buvo išvestas vienas su Verkių vartininku , tačiau neapžaidė jo , labai gaila. Galutinis rezultatas Salininkai - Verkiai 3:3

Įvarčiai:
17' (0:1) Viktor Bartaševič
22' (1:1) Pavelas Šarynskis
45+1' (1:2) Pavelas Pelakauskas
52' (2:2) Tomas Skinder
54' (2:3) Vladimir Zadneprovskij
90+2' (3:3) Artūras Žarnovskis