III Lyga 21 Turas
2014 10 05 17:00
Stadionas: LFF
Žiurovai: 50

Traumos toliau grūdina Salininkų komandą . Rezultatas labai nedžiugina , pralaimėta TAIP komandai rezultatu 0:4 Pats žaidimas nebuvo labai blogas , ypač pirmame kėlinyje . Tačiau gavome įvartį į rūbinę po apmaudaus nesusikalbėjimo tarp vartininko ir gynėjo.
    Pirmame kėlinyje žaidžiame antru numeriu jau 5 min. iš metro į mųsų vartus nepataiko Jančiauskas. Turime mes savo progas ir Pavelas ir Gediminas ir pusprogę Valdukas kuris prasmugiavo į vartus . Tačiau 42 min. gauname skersą kur Saulius su Giedriumi nesusikalba , užtai Vilkickis pakovojęs iki galo pelno įvartį , 1:0 Taip pirmauja po pirmo kėlinio.
    Antrame pasikeitimai Vietoj Gedo gavusio traumą ir neaišku kada jau pasirodisiančio aikštėje Pavelas stumiamas į puolimą . Jura naujoje amplua , labai neblogai. Pranas kairėje su Juozėnu bando užmegsti žaidimą atakoje , tačiau sunkiai ir labai lėtai . Skinderis vietoje Alekso dešinėje taip pat neblizgėjo. Bet turime labai geras progas pirmame kėlinyje ir Pavelas iįeina viens su vartininku , tačiau neapžaidžia . Skinderis išvedamas su vartininku irgi nieko. Juozėno ikirtimas į baudos aikštelę , užbaigimo nėra. Labai gaila , o žaidimas jau buvo arba arba . Labai apmaudu , bet tas arba krito į mūsų vartus ir tai mus palaužė 71 min. Tomas Buzas dvigubina rezultatą Taip pirmauja 2:0 Po to Jau ir Saulius ginyboje neatlaikė. O kontroliniai įvarčiai 84 ir 86 min. abu pelno Mikulėnas. Galutinis rezultatas Salininkai - TAIP 0:4 .
    Dabar rungtynės ketvirtadieni Fabijoniškėse 20.00 su Naujais Verkiais. Nuo Cento išvažiuosime 19.00
    Kas matė rungtynes laukiame komentarų , kas blogai ir kas gerai . Iš šono labai kartais būna pastebėjimai Ačiū.

Įvarčiai:
42' (0:1) Andrzej Wilkicki
71' (0:2) Tomas Buzas
84' (0:3) Gražvydas Mikulėnas
86' (0:4) Gražvydas Mikulėnas