III Lyga 20 Turas
2014 09 28 16:00
Stadionas: Fanų
Žiūrovai: 50

Paskutinis rugsėjo savaitgalis nenusisekė. Pralošta Vilties komandai rezultatu 6:1. Tikrai visa galva priešininkai buvo stipresni . Nelabai įdomu , kad žaidėme be savo 6 pagrindinių žaidėjų. Naujais gynėjais ir t.t. Tačiau futbolas tuom ir įdomus , kad tai megėjų komanda , traumos, ligos , operacijos ir kelionės tai yra sudedamoji čempionato dalis.
    Rungtynės prasideda ir labai jau greitai pralošiame 2:0 Mes turime 2 progas Mirka ir Marčius tačiau jos neišnaudotos , o vėliau dar gauname vieną įvartį . Reikia paminėti , kad Viltis dar kelių progų neišnaudojo , Giedrius išgelbėjo. Po pirmo kėlinio 3:0 pralošiame.
    Antras prasideda taip kaip ir pirmas per kelias minutes vėl gauname 2 įvarčius . 5:0 jau pralošiame , Tačiau pelnome garbės įvartį ir rezultatas 5:1. O pabaigoje dar gauname įvartį gražuolį iš 25 metrų į voratinklį . 6:1 pelnyta priešininkų pergalė.
    Tikrai fizinėmis jėgomis neprilygome nei iš tolo , meistriškumu taip pat . nors planavome pakovoti pirmame kėlinyje, bet keitimų nebuvimas neleido to daryti. Na ir klaidos .
    Baisiausia , kad sekantį sekmadieni , liksime tuo pačiu sčstau , tik be Siero ir Simo , o sekantis priešininkas TAIP . Reikia galvoti , kaip spręsti šį galvosuki . Atidėti rungtynes atkrenta iš karto - todėl reikia mobilizuotis ir kas neateidavo, nors ateiti į rungtynes .