III Lyga 15 Turas
2014 08 24 14:00
Stadionas: Dilgynė
Žiūrovai: 100

Dilgynės derbis su laiminga pabaiga Salininkams. Be Robkės be vartininko. bet su kovingumu ir nusiteikimu . o Jurgis 22 min. dar daugiau užsidegimo pridėjo komandai. Laimei viskas baigėsi gerai. FK Salininkai - FK Olimpija 2:1
    Prasidėjo ruduo ir rungtynes vyksta , Olimpijos prašimu 15 min vėliau. laukiam žaidėjų , o lietus tuo momentu nelaukia ir pila kaip iš kibiro. Jau 10 min. Tomo Skinderio kovingumu, pirmaujame 1:0 . Prasimetęs ir apžaidę kraštinius Olimpijos žaidėjus pamato , kad vartininkas šiek tiek pametęs vartus, muša tiksliai į artimą šoną ir įvartis. Tačiau kaip gerai jos prasidėjo taip viskas apsivertė 22 min. Po kampinio prie mūsų vartų . Sumaištyje nustumtas Jurgis ir jo žaidėjas muša įvartį . Negana to puola aiškintis su varžovu ko pasekoje peštynes nutraukia Pipiras teisėjas rodydamas jam raudoną kortą. Jurgi - tai jau reikėjo teisėjui įklijuot geriau už tai , kad baudos nepamatė. Juokauju aišku. Bet rezultatas lygus 1:1 ir skirtumas , kad lieka žaisti 70 min. o mes liekame dešimtyje. Pirmą kėlinį atsilaikome ir į pertrauką išeiname esant lygiam rezultatui 1:1.
    Antras kėlinys ir pora taktinių manevrų per pertrauką. Jei kas pavėlavo į rungtynes ir žaidėjų neskaičiavo galėjo ir nesuprasti , kad mūsų mažiau. Žaidimas lygus. Aišku mes kovojame iš paskutinių jėgų ir labai gaila , vakar Visagine buvo rungtynės , todėl mums labai sunkiai sekasi puolime užsikabinti už kamuolio. Bet 85 min. Pavelo prasiveržimas ir skersas labai tikslus, ant Jurkos ištinusios kojos ir jei ne tas patinimas gal ir nebūtų pataikęs į vartus. 2:1 Salininkai įsiveržia į priekį . Tai buvo rungtynės iki įvarčio ir jas rezultatu 2:1 laimėjo Salininkai.
    Jurgi - labai pavedei komandą, labai. Ir laukiame sugrįžtančio tikrojo Gedimino Skrocko, mums jis labai , labai reikalingas.