FK Salininkai - FK Navigatoriai - 1:2 (0:1)
III Lyga 14 Turas
2014 08 17 20:00
Stadionas: Fabijoniškių VFM
Žiūrovai: 100

Namų rungtynės Fabijoniškėse neišėjo į naudą . Pralošėme rezultatu 1:2 . Prasileidome pačioje rungtynių pradžioje ir pačioje pabaigoje. Fortūna buvo ne mūsų pusėje. Parodė ji mums užpakalį. O navigatoriai ją matė visu gražumu.
    Susirinkome tikrai pajėgiu sąstatu neskaitant , kad sužinojome paskutinę akimirką jog Vilius Juozėnas negali žaisti už korteles. Tačiau jau 4 min. pralaimime 1:0. Iki 10 min. Navigatoriai atrodė nagliau prie mūsų vartų. Po to po truputi perimame įniciatyvą mes ir stengiamės atakuoti plačiai ir įvairiai. Neišnaudojame puikių progų . Atšokusių kamuolių nesuskubam damušti . Progas turėjo visi atakuojantys žaidėjai. Po baudos smūgio gražiai sužaidžia Gedas su Artūru bet eilinį kartą virpstai žaidžia už Navigatorius , skersiniai irgi. Na ir aišku Navigatorių vartininkas Artūras patraukė daug smūgiu. 1:0 Navigatoriai pirmauja po pirmo kėlinio.
    Antrame kėlinyje tęsiame pradėtą darbą pirmame kėlinyje , tačiau Navigatorių vartininkas šių rungtynių didvyris . Pavelas neišnaudoja puikios progos. Tačiau 57 min. skiriamas 11 m. baudinys į Navigatorių vartus už žaidimą ranka . Gedas muša tiksliai ir lygina rezultatą. Kaip ir nieko nekeičiam ir bandome toliau atakuoti , nes esame perėme įniciatyvą. Dar puikiai išvedamas Martynas su vartininku ir vėl dvikovą laimi Navigatorių vartininkas. Nuo 75 min. jau ir mes pavargome . Pavojingų momentų ir prie mūsų vartų atsiranda . Laimei smūgiai ne tikslūs arba užtikrintai žaidžia Giedrius. Daug jėgų palikome atakuodami ir pabaigoje gauname 90 min. įvartį . Po kažkokio atrėzo savo aikštės pusėje . Navigatoriai gražiai užpuola ir 2:1 galutinė Navigatorių pergalė su teisėjo švilpuku.

Įvarčiai:
4' (0:1) Saulius Žilys
57' (1:1) (11m.) Gediminas Skrockas
90+1' (1:2) Andrej Petrov

Įspėjimai:
FK Navigatoriai:
Kęstutis Maželis Geltona kortelė
Vladislavas Topilinas Geltona kortelė

(2)

treÄiadieni draugiÅ¡kos rungtynÄs N.Vilnioje Su Granitu 19.00 h. Nuo Cento iÅ¡važiuojame 18.00 Žaisim Baltomis . O kitÄ savaitÄ draugiÅ¡kos rungtynÄs B.VokÄje Arba antradieni arba treÄiadieni .