Draugiškos Rungtynės
2014 08 10 19:00
Stadionas: Salininkai
Žiūrovai: 100

Vienos iš paskutinių mūsų draugiškų rungtynių per atostogas . Nuo kito savaitgalio prasideda oficialios III lygos turas su Navigatorių komanda. O šios draugiškos rungtynės su TERA buvo labai įdomios ir kovingos. Rezultatu 3:2 laimėjo Salininkai . Bet netaip viskas buvo paprasta.
    Visų pirma labai gaila , kad Teros komanda nesusirinko. Bet nėra to blogo kas neišeitų į gerą. Priešininkams sutiko padėti Petručio vartuose dar gyvas po šeštadieninio turnyro, o centre Marčius su Valduku. Nemeluosiu labai norisi pasižiūrėti kaip ši ateities Salininkų pora žais prieš savus.
    Salininkai - vartuose Giedrius. Gynyboje - Simas, Saulis , Jurgis, Vilius S. Centre Sieras su Robke , atakuojantys Ervinas , Artūras , Vilius J. ir Gedas. Shemos neišduosime. Ant keitimo Sobieskis ir Erikas.
    Tai esmė , kad Valdukas su Martynu nelabai nusileido Sierui ir Robkei, aišku ten dar reikia ir Liudo pagalbą jiems įvertinti , o ir Sobieskis vėliau centre žaidė , bet aplamai , apie kažkokią ateitį FK Salininkų galima svajoti , apie kokią laikas parodys.
    Pirmo kėlinio viduryje 2:0 jau Salininkai laimi . Pirmą Gedas chaliavą įmuša permetęs vartininką , palikusi vartus. Reikia pasakyt Petručio geriau už Liudą stovėjo, antro įvarčio neatsimenu . Tera kėlinio pabaigoje vieną įvartį atlošė. Nuo kėlinio antros pusės Tera atrodė agresyviau ir atakavo įdomiau , gaila , kad užbaigimas neišeidavo, bet kairėje žaidęs Modestas aštrus labai buvo, bet mūsų Jurgis ir Stakas jį ten pristabdydavo. Po pirmo kėlinio 2:1 Salininkai laimi.
    Antras kėlinys irgi greitas ir kietas , bei labai kovingas . Niekas nenorėjo nusileisti ir Valdukas su Martynu tikrai įrodynėjo , kad jie verti žaisti ir tikrai gali pakovoti kaip lygūs ir net laimėti dvikovas. Na o Liudas tikras kovotojas , net užmiršdavo , kad tai draugiškos rungtynės niekam nenusileis niekada. Antro kėlinio rezultatas 1:1 Bendras 3:2 Salininkų naudai ir tai buvo į tuščius vartus nepataikymo kėlinys . Ech , Erikai Erikai. Aišku aikštė tai tragiška Salininkų , bet.....Na bet ir Tera puikių progų neišnaudojo. Labai svarbu , kad šiose rungtynėse matėsi didelis noras laimėti ir kovoti , gaila tik , kad jis priešininkų pusėje buvo didesnis. Bet ir mes stengėmės , ypač 3 gynėjams teko nemažai vargt . Bet viskas į naujas dar didesnias kovas liko pačios svarbiausios 13 rungtynių šiemet. Reikia garbingai pakovoti VRFS lygoje nes čempionato antra dalis nusimato labai sunki . Lentelė labai lygi ir iškristi gali bet kuri komanda išskyrus TAIP , o ir visos komandos stiprinasi antram ratui . Todėl didžiausios kovos šiemet dar laukia.