Draugiškos Rungtynės
2014 08 03 20:00
Stadionas: Fabijoniškių VFM
Žiūrovai: 100

Vienos iš paskutinių draugiškų rungtynių prieš antrą ratą su antros lygos čempionais nenusisekė . Pralošėme 5:1 Gariūnų komandai. . Pajuokaudami galime pasakyti , jei Gedo 2 įvarčius užskaityti mums , būtų lygiosios 3:3. Bet taip nėra.
    Rungtynes pradedame Vartuose - Evaldas. Gynyba - Vilius J. Vilius S. Simas , Jurgis. Saugai - Pavelas , Robkė , Artūras , Marčius. Puolime - Ervinas , Jurka. Ant keitimo Mirka, Tomas Korkutas, Erikas ir Pranas.
    Puse kėlinio atrodo vyksta lygi kova, aišku meistriškumų skirtumai po truputi pradeda išryškėti. Kuo toliau tuo užtikrinčiau atrodo priešininkai. Pirmas įvartis krenta kėlinio viduryje į mūsų vartus. Labai greitai po atrėzo Gariūnai iškiša kamuolį Gedui centre tas muša antrą įvartį gaila , kad į mūsų vartus, o trečias irgi po klaidos , centre tas pats Gedas užklumpa mūsų Evaldą greitu tolimu smūgiu sulig virpstu ir 3:0 po pirmo kėlinio, Gariūnai pirmauja.
    Antrame kėlinyje Gariūnai lošia visi nauji žaidėjai. Akivaizdžiai šviežesni, mes jau pavargę po pirmo kėlinio. Antrame kėlinyje, gauname dar 2 įvarčius. O mūsų komandoje Artūras prasiveržiąs dešiniu šonu pelno garbės įvartį. Galutinis rezultatas 5:1 Gariūnų naudai.
    Pritrūko mums tikslesnio komandinio žaidimo, kartais žaidimo pasą ir judėjimo be kamuolio. Atrodo ir žinome kur reikia bėgti , bet arba nesitikime , kad tenai įmestas kamuolys tiksliai bus arba jis tiesiog užstringa. Gaila Tomas po ligos nelabai mums šį kartą padėjo, nelabai jam išėjo šiandien žaidimas atakoje, bet tikrai tikimės iš jo ateityje, tuo labiau ir žinome , kad jis gali daug geriau. Reikia pasakyti , kad puikias progas imušti turėjo Pavelas, Jurka, Artūras ir Mirka ir visos tos progos buvo vienas prieš vieną su Gariūnų vartininku , gaila tik neišėjo įmušti. Rezultatas didelis ir skaudus , turime atgauti komandos kovotojos ir nugalėtojos dvasią. Manau jei būtų buvę Gedas , Sieras , Aleksas , Skinderis, Ignas, Saulius būtų lengviau. Dar ir Ervinui trauma atsinaujino. Visdėlto jau reikia pagrindui susižaidinėti ir žaisti taip kaip planuojame žaisti antrą ratą. Labai apmaudu , dėl kai kurių žaidėjų , kad jų nebuvo, nors turėjo.

Už nuotraukas dėkojame Sirgaliams!

(3)

Sekmadieni ,rugpjÅ«Äio 10 d. Salininkuose 19.00 h. DraugiÅ¡kos rungtynÄs FK Salininkai - FK Tera. RenkamÄs 18.15 h.