Draugiškos Rungtynės
2014 07 31 19:30
Stadionas: Šalčininkėliai
Žiūrovai: 50

Nedėkingas stadionas Salininkams Šalčininkėliuose . Pralaimėta rezultatu 0:1. Aišku geriau nei paskutini kartą 0;8 Bet ir mes šį kartą žaidėme gana neblogu sąstatu. Tačiau laimėti Šalčininkėliuose kol kas nesiseka. Gal pasiseks kitais metais? Bet geriau pralaimėti draugiškas nei oficialias rungtynes.
    Rungtynes pradedame . Vartuose - Evaldas. Gynyboje - Simas , Saulius, Vilius J. Jurgis. Saugai - Vilius S. Erikas , Valdukas , Mirka. Puolime Jurka su Gedu. Ant keitimo Artūras , Sieras , Kęstas , Pranas.
    Labai sunkiai sekėsi mums pradžioje, kol pripratome prie jų aikštės , kuri buvo labai slydi. Priešininkai irgi labai stengėsi ir mums jokios pagarbos nerodė, žaisti antru numeriu nesiruošė. Pirmame kėlinyje Jurka puikios progos neišnaudojo , labai ilgai taisėsi kamuolį patogiai , priešininkai jau pramušti nedavė. Žaidimas pagerėjo , Kai Sieras su Artūru pakeitė Eriką ir Mirka . Jau mūsų žaidime atsirado didesnis pasitikėjimas ir logika. Ginyba sugebėjo išgaudyti greitą Visinčios puolėją. Buvo gaisrų ir prie mūsų vartų , dažniausiai kai gynyba bandė laikyti kamuolį , tačiau taip sunkiai sekėsi per trumpus perdavimus išeit į ataką, ir be ilgo paso neišsiversdavome. Po pirmo kėlinio 0:0
    Antrame kėlinyje vyksta tokia pati kova. Mes akivaizdžiai bandome ilgiau laikyti kamuolį , tačiau užbaigimo pas mus nėra ir pavojai didesni kontratakų metu kyla prie mūsų vartų. Bet Saulius po truputi įsižaidinėja. Sunku jiems ten su Simu buvo gaudyti greitus puolėjus o ir Saulius dar kol kas toli iki optimalios formos , bet jau viltys atsiranda.
    Įvartis į mūsų vartus krenta po Prano netikslaus perdavimo Gedui iš krašto Visinčios baudos aikštelėje . Labai greita kontra ir ten jau buvo apibėgti gynėjai Jjurgis nedažaidė epizodo iki galo ir gavome įvartį nors Evaldas ir atrėmė pirmą smūgį. Mes toliau bandome atsilošti , bet akivaizdžiai buvo ne Gedo diena , pas kurį labai dažnai užstrigdavo kamuolys ir vienas prieš vieną tą dieną Visinčios žaidjai laimėjo beveik visas dvikovas prieš mūsų puolėją . Akivaizdu , kad be pastangų ir viena koja nieko nebus. Pasiteisinimas tik tas , kad po traumos ir stengėsi į kontaktus nelysti dar.
    Galutinis rezultatas Visinčia - Salininkai 1:0.
    Pagrindiniai tikslai Sauliui , Valdukui , Erikui duoti įsižaisti, o taip pat Evaldui vartuose praktikos įgyti siekiami . Tai daryti mes privalome. Vilius Juozėnas pratinamas prie mūsų žaidimo ir žaidėjų , žaidėjai prie jo. Aišku labai gaila , kad visada neturime optimalios sudėties, bet privalome visą laiką tobulėti. Labai gaila , kad nebuvo rungtynėse Andriaus ir Tomo Sobieskio kurie lyg ir žadėjo būti.
    Sekmadieni 20.00 Fabijoniškėse labai svarbios rungtynės su Gariūnais , 2 lygos čempionais. Lieka palinkėti komandai tik sėkmės Čia turėtume pamatyti ko Salininkai yra verti.