Draugiškos Rungtynės
2014 07 27 18:00
Stadionas: Pedagoginis
Žiūrovai: 50

Nevisai planuotos , bet labai geros rungtynės Salininkams gavosi. Staigiai susirinkome ir labai ne blogu sąstatu. O rezultatas iš vis fantastiškas 6:2 Salininkų naudai . Skambės keistai bet LEU komanda žaidė labai neblogai , kamuolį net ilgiau kontroliavo.
    Rungtynes pradedame Petručio vartuose . Ginyboje - Vilius S. Vilius J. Simas, Jurgis . Saugai - Pavelas , Valdukas, Erikas , Liudas. Puolime - Ervinas su Gedu.
    Kamuolio kontrolė LEU komandos. Mes bandome drausmingai gintis ir kontratakuoti . Po 15 min. Gediminas muša įvartį 1:0 pirmaujame . Po to Pavelas muša 2:0 pirmaujame. Vieną prasileidžiame LEU atlošia įvartį 2:1 O vėliau Ervinas įmuša apžaidęs vartininką 3:1 Salininkai laimi . Tai rezultatas po pirmo kėlinio.
    Antrame kėlinyje lošia Chosė , Pranas , Vytas ir Matiuko sūnėnas. Na taip dar pirmame kėlinyje po keitimo pasirodė Robkė ir Artūras. Visi smagiai pažaidėm . Antro kėlinio rezultatas kaip ir pirmo 3:1 Salininkų naudai. Galutinis rezultatas 6:2 Salininkų naudai . Antrame kėlinyje , kaip ir pirmame siautėjo Juozėnas Vilius. Nepamenu kelis įmušė , bet tikėsimės kad tai nebuvo jo geriausios rungtynės už Salininkus ir dar viskas ateityje antrame rate šiemet.
    Po truputėli įgaudinėjame formą , laukiame kai kurių žaidėjų sugrįžtant iš atostogų , o kiti norėtųsi , kad nepiktnaudžiautų praleisdami rungtynes.