Draugiškos Rungtynės
2014 07 20 18:30
Stadionas: Grigiškės
Žiūrovai: 50

VRFS čempionate pertrauka , o mes palaikome formą. Kol kas dar duodame pagrindiniams žaidėjams pailsėti, bet tai puiki proga tiems kas gauna mažiau laiko pažaisti oficialiose rungtynėse. Grija - Salininkai 1:2 . Salininkų pergalė . Įvarčius mušė Liudas ir Mirka.
    Vartuose Evaldas. Gynyba - Saulius, Vilius, Jurgis , Miša. Saugai - Marčius, Valdukas, Andrius, Pranas , Puolime - Mirka. Pradedame dešimtyje. Laukiame be pasirodančių Liudo , Viliaus Juozėno ir Ginto, bei Antano.
    Komandos draugų rungtynes stebi Gedas Simas ir Dominykas.
    Sunku žaisti labai aukšta žolė . Pirmame puikias progas pasižymėti turėjo Valdukas ir Andrius, tačiau lemiama akimirką neapžaidė vartininko. Prie mūsų 3 pavojingi atrėzai , kuriuos suorganizavo Vilius Juozėnas perlaikęs kamuolį. Pirmame kėlinyje Salininkai ilgiau laikė kamuolį ir įdomiau atakavo. O Grija stengėsi žaisti ant greitų puolėjų kontratakomis. Tačiau mūsų gynyba neutralizuodavo jų kontratakas, o pavojų susikurdavome patys prie savų vartų. Pirmas kėlinys 0:0
    Antrame kėlinyje pila baisus lietus , o apsiniaukusią aikštelę apšviečia žaibai. Niekas nesikeičia žaidime, mes bandome kurti atakas , tačiau trūksta užbaigimo. Įpusėjus kėliniui Liudas muša įvartį atakos metu atmetus jam kamuolį ant 16 m. stipriai ir tiksliai. Toliau niekas nesikeičia tačiau kuo toliau tuo sunkiau darosi kamuolį apsidirbti. Lietus įsismarkuoja. Vienoje iš užsitęsusioje Grijos atakoje teisėjas skiria baudą į Salininkų vartus. Mes statome galingą sieną , bet smūgis į vartininko šoną stiprus į apatinį kampą ir įvartis . Rezultatas tampa 1:1. Tačiau toliau bandome užpulti Grijos vartus ir jau baigiantis rungtynių laikui Mirka iššvaistęs daug progų pramuša vis dėlto vartininką ir rezultatas tampa 2:1 Salininkų naudai. Taip ir baigiasi draugiškos rungtynės su Grija Grigiškėse , Salininkų pergalė 2:1. Rungtynės baigės o lietus ne. Nesibaigė ir draugiškos rungtynės , o jei tiksliau tik prasideda . Sekančios su 2 lygos Kaišiadorių komanda, o 29 d. Šalčininkėliuose su Visinčia. Rungtynių laikas ir data bus patikslintos.