FK Salininkai - FKK Spartakas - 0:1 (0:0)
III Lyga 11 Turas
2014 07 06 14:00
Stadionas: Dilgynė
Žiūrovai: 100

Pirmo rato pabaiga , labai blogai , kad pralaimėjome Ukmergės Spartakui 1:0 . Tačiau gerai , kad pertrauka ir bandysime atsigauti po traumų , nes poilsio jau reikia žaidėjams labai.
    Karšta labai , saulė ir vidudienis . Tačiau sąlygos visiems vienodos. Pirmas kėlinys lygus , reikia pažymėti Robkės smūgį ir nesuprantama kaip vartininkas ištraukė iš apatinio kampo . Tiesa du kartus ir Giedrius mus gelbėjo . Bet pirmo kėlinio rezultatas 0:0
    Antrame kėlinyje geriausią progą turėjo Valdukas , po Artūro perdavimo iš 5 metrų nepataikė į vartus galva. O 70 min. po kampinio prie Spartako vartų puikiai perėmęs aukštą kamuolį vartininkas ilgu perdavimu paleidžia puolėją į ataką ir šis apsižaidęs smūgiuoja tiksliai nuo 16 m. 1:0 Spartako naudai . Turėjome kelias pusproges ir baudos smūgius , tačiau vartininkas žaidė puikiai ir gelbėjo komandą . Galutinis rezultatas Salininkai - Spartakas 0:1
    Gaila , kad susigadinome atostogas , bet dėl medalių dar turime šansų pakovoti. Geros vasaros visiems. 2 ar 3 sav. atostogų , o po to treniruotės ir draugiškos.

Įvarčiai:
70' (0:1) Laurynas Liausas