FK Fakyrai-AD MEN - FK Salininkai - 1:1 (1:0)
III Lyga 10 Turas
2014 06 15 20:00
Stadionas: LFF
Žiūrovai: 50

Sunkios rungtynės labai sunkios . Oras geras , kaip tik futbolui , nei šilta nei karšta , nei baisiai drėgna, čia ne Brazilija. O čia Lietuva , Liepkalnio stadionas . Fakyrai priima Salininkus. Kovingos lygiosios 1:1 štai toks galutinis rezultatas.
    Pradėsiu nuo to , kad rungtynes žaidžiame , be 3 pagrindinių centro žaidėjų , Igno , Siero ir Roberto . Tačiau užbėgant į priekį ir manau daugelis sutiks , Artūras žaidė sau neįprastoje pozicijoje , centro gynėju , ir atžaidė vienas už tuos kurių nebuvo. Neatsimenu tiksliai bet lygtais nei karto mūsų komandoje centre ginyboje nežaidė. Jurkai teko žaisti centro saugu. Na vienu žodžiu , traumos mus labai apretino. Jaunimas irgi centro sauguose stengėsi labai , Tomas , Valdukas, Marčius ir jiems tikrai buvo labai ne lengva.
    Vartuose - Giedrius. Ginyboje - Skinderis , Simas , Artūras, Vilius.
    Saugai - Aleksas, Marčius, Jurka, Pavelas. Puolime - Ervinas su Gediminu.
    Paškovskio švilpukas ir rungtynės prasideda. Fakyrai šeimininkai , juos palaiko tribūnos ir ši komanda labiau atakuoja, mes ginamės. Bandome , jieškome savo žaidimo . Jurka su Marčium centre bendradarbiauja. Ervinas puolime su Gedu , tai naujos poros kurioms šiek tiek trūksta savitarpio supratimo ir komandinio kartu. O ir Aleksas labai aukštai žaidė ir sunkiai iki jo kamuoliai daeidavo. Bet esmė , kad kėlinio pirmoje pusėje gauname baudos smūgį į mūsų vartus ant 20 m. , o kartu ir labai gražų smūgį į dėviatkę , gaila bet tai ir įvartį gauname . 1:0 Fakyrai laimi . Todėl viską tenka spartinti ir , bandyti jungti aukštesnią pavarą. Sukuriame kelias pusproges . Pavelo pavojingi skersi , bet neuždaromi . Aleksas pavojingai įsiveržia kelis kartus į baudos aikštelę, tačiau pora lišnų kamuolio lietimų padaro, uždelsia smūgiuot ir pavojus atakoje dingsta. Po pirmo kėlinio 1;0 fakyrų naudai.
    Antrame kėlinyje keičiame dešinį gynėją Skinderį, bandydami sugaudyti Tučinskį kairėje , o Aleksą su Skinderių pakaitomis bandome atakuojant , stengiantis palaikyti tempą. Tačiau greitai Jurgis gauna traumą ir liekame , be dar vieno gynėjo. Laimei neįpusėjus kėliniui Gedas lygina rezultatą , Pabėges centre nuo Fakyrų gynėjų , išeina vienas su vartininku ir muša stipriai ir tiksliai . Fakyrai - Salininkai 1:1. Po išlyginamojo įvarčio perimame emocinę iniciatyvą . Fakyrai žaidžia kontratakomis, kurios labai pavojingos. Laimei Simo ir Artūro pora skirtingai nuo kitų ,žaidė užtikrintai ir neduodavo pelnyti įvarčio priešininkams. Gedas turi progą tačiau apžaidęs du gynėjus , jo smūgį blokuoja trečias . Pavelas iš aštraus kampo smūgiuja į vartus , vartininkas atremia. Aleksas vėl įsiveržia gražiai į baudos aikštelę bet uždelsia su smūgiu ir jį jau blokuoja gynėjas. Pora kartų labai gerai , kad kamuoliai nusipjovė fakyrų puolėjams , smūgiuojant į mūsų vartus.
    1:1 galutinis rezultatas. Visdėlto daugiau progų turėjo Fakyrai . Todėl galutinis rezultatas galėjo būti tiek vienos , tiek kitos komandos naudai. Šį kartą kovingos lygiosios 1:1
    Užderėjo lygiujų , su Ozu 1:1, Su fakyrais 1:1. Žinant, kad trūko žaidėjų labai, gal ir reikia pasidžiaugti rezultatu. Bet visdėlto kas žaidė aikštėje tikrai stengėsi iš paskutiniūjų manau ateis ir jų laikas tik reikia tobulėti ir kovoti, o kai gauni šansą juo pasinaudoti. Atsiprašau Petručio ir Sauliaus .

Įvarčiai:
23' (1:0) Andrius Prunckus
66' (1:1) Gediminas Skrockas