III Lyga 7 Turas
2014 05 24 19:00
Stadionas: Dilgynė
Žiūrovai: 100

7 turo varžybos. Varžovai rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės vietoje. Mes šiai dienai aštunti. Sąžiningai sakau – į tokias varžybas važiuoji ir daug vilčių nededi. Na jei viskas gerai tai lygiosios būtų teigiamas rezultatas. Jei pralaimėsim tai pralaimėti garbingai ir kuo mažiau. Tokios mintys buvo prieš varžybas mano galvoje. Susirinkimas mūsų žymiai geresnis – 20 žaidėjų ir trys treneriai, 300 sirgalių ir vienas traktoriukas (žoliapjovė). Varžovų kiek pavyko suskaičiuoti (aišku gal ir nevisus), bet mano akimis buvo 15.
    Varžybas pradedame tokia sudėtimi: Giedrius ant vartų, Vilius su Jurgiu kraštuose, Simonas su Ignu viduryje gynyboje. Viduryje Artūras su Robertu, kraštuose Martynas su Pavelu. Priekyje Jūra su Gedu. Ant suolo Ervinas, Aleksas, Skinderis, Saulius, Erikas, Valdas, Petručio, Mirka ir Mr. Pranas.
    Na ir trumpi pastebėjimai apie varžybas...
    Nors ir atidavėme iniciatyvą varžovams, nors ir bandėme žaisti nuo gynybos, bet progų susikūrėme žymiai daugiau. Nebūtina kontroliuoti kamuolį daugiau negu varžovai, kad pasiekti pergalę. Gal per drąsiai pasakysiu, bet jei būtų išnaudotos visos progos abiejų komandų pirmą kėlinį tai rezultatas būtų 6-1. Antrame kėlinyje būtų 1-1. Faktas tas, kad galutinis rezultatas yra 3 – 0 mūsų naudai. Pranas pasakytu – reikia pasidžiaugti ir užmiršti tai. Aš pasakysiu – reikia džiaugtis ir į kitas varžybas ateiti su tokiu pat nusiteikimu ir geromis mintimis.
    Bendrai...
    Pirma mintis po varžybų – kad ir kaip keistai skambėtų, bet šį kartą Pranas pataikė su visa taktika ir keitimais. Jei vertintum du kėlinius nematant abiejų kartu tai vėl drįsčiau suabejoti Mr. Trenerio kompetencija ir manyčiau kad gal geriau tu greičiau grįžk į savo mini aikštelę ir nerėkauk čia. Nepasakosiu kas buvo gerai tik tam, kad neužriestų nosies labiau bet galiu tik pasikartoti 2 šiandien viskas buvo gerai... geriausios varžybos šį sezoną. Ačiū visiems kurie žaidė, o žaidė visi išskyrus berankį Valduką. Ačiū visiems susirinkusiems. Tik dėl tų kurie ateina į Dilgynę gali suprasti, kad tai yrą mūsų aikštelė... nors ir ne Salininkų...

Domis

Įvarčiai:
10' (1:0) Robertas Kliukovič
18' (2:0) Pavelas Šarynskis
39' (3:0) (11m.) Gediminas Skrockas