ARTIMIAUSIOS RUNGTYNĖS

Draugiškos
Visaginas- FK Salininkai
Laikas: - 2016 08 07 - 19:00
Stadionas: Visagino

PASKUTINĖS RUNGTYNĖS

SFL Ergo A 11 Turas
FK Salininkai - FK Visinčia
Laikas: - 2016 07 10 - 15:00
Stadionas: Salininkų
Rezultatas: 6:1

TURNYRINĖ LENTELĖ

2016m. SFL Ergo Lyga A Divizionas Lentele 2016m. SFL Ergo Lyga A Divizionas
1 Nerealas 11 7 3 1 +10 24
2 Intersurgical SŽK-Tera 11 7 1 3 +14 22
3 FK Medžiai 11 7 1 3 +20 22
4 Širvinta 11 6 3 2 +4 21
5 Salininkai 11 6 1 4 +8 19
6 Advoco 11 6 1 4 +12 19
7 Lentvaris 11 5 2 4 0 17
8 SK Nemenčinė 11 3 3 5 -4 12
9 Visinčia 11 4 0 7 -9 12
10 Viesulas 11 3 1 7 -15 10
11 Mostiškės 11 2 1 8 -14 7
12 Žaibai 11 0 3 8 -26 3
Atnaujinta 2016.08.01

Facebook_Box

20140514_III_06

2014-05-14 FK Naujieji Verkiai - FK Salininkai

FK Naujieji Verkiai - FK Salininkai - 3:5 (2:2)
III Lyga 6 Turas
2014 05 14 20:00
Stadionas: Fanų
Žiūrovai: 100

    Rezultatas, retai sutinkamas, net ledo ritulio rungtynėse, vėlų trečiadienio vakarą užfiksuotas Fanų stadione. Svarbiausia, kad vakaras su laiminga pabaiga.
    Rungtynės prasideda dideliu tempu ir per pirmas penkias minutes komandos apsikeičia pavojingais momentais. Pirmas gaisras kyla prie FK Salininkai vartų, bet FK Naujieji Verkiai žaidėjas pakartotiniu bandymu smūgiuoja šalia virpsto. Svečiai į tai atsako Jurijaus Račko reidu, bet pastarasis permeta kamuolį ir per vartininką ir per vartus.
    Pirmas įvartis mušamas 14 min. ir tą daro FK Naujieji Verkiai. Klasikinis prasiveržimas kraštu, perdavimas į baudos aikštelę, kamuolys nestabdant kalamas į vartus ir 1:0 priekyje šeimininkai. Atsakas seka iš karto. Įžaidus kamuolį aikštės viduryje Gediminas Skrockas veržiasi link vartų, bet yra griaunamas baudos aikštelės prieigose, bei priešininkui rodoma geltona kortelė. Baudos smūgis deja tiesiai į sienelę.
    19 min. prabyla Jurij Račko ir Gedimino Skrocko duetas. Komandos kapitonas iš krašto atiduoda tikslų perdavimą rezultatyviausiam komandos žaidėjui ir tas lengvai pasitaisęs kamuolį stipriai smūgiuoja į vartus. Pirmas žingsnis žengtas link šiuos dienos "hat trick‘o" ir rezultatas 1:1.
    Sužaista dar tik pusė pirmo kėlinio ir abi toliau daugiau galvoja apie puolimą nei apie savo vartų saugumą. 24 min. FK Naujieji Verkiai vėl išsiveržia į priekį. Šį kartą labai nesėkmingai sužaidžia svečių gynėjai ir po kelių nesėkmingų bandymų „išnešti“ kamuolį leidžia šeimininkams kaip traukinio bėgiais prasiveržti aikštės viduriu tiesiai prieš vartus ir atlikti stiprų bei tikslų smūgį. Rezultatas 2:1 ir šeimininkai antrą kartą šiame susitikime pirmauja.
    Vis tik ilsėtis komandos išeina esant lygiam rezultatui. Rungtynėms skaičiuojant 40 min. antrą savo įvartį šiame sezone po Pavelo Šarynskio perdavimo muša Jurij Račko. Atstatytas status quo ir visas veiksmas persikelia į antrą kėlinį.
    Sekančios 45 min. pasižymi tokia pačia įvarčių gausa ir pirmas dešimt minučių FK Salininkai tiesiog užgula šeimininkų vartus. Pavojingai smūgiuoja Jurij Račko, Pavelas Šarynskis, Gediminas Skrockas. Gražiausia ataka priklauso Martynui Rimašiui, kuris po Tomo Skinder perdavimo nestabdydamas kaip iš patrankos atakuoja vartus, bet pataiko į vartininką ir pastarasis fiksuoja kamuolį.
    Ir tada ateina vėl eilė FK Salininkai gynėjams. 58 min. užsižaidę savo aikštės pusėje paprasčiausiai padovanoja šeimininkams kamuolį ir pastarieji nedelsiant pasinaudoja proga bei ramiai muša dar vieną įvartį. 3:2 ir trečią kartą šiose rungtynėse FK Salininkai besivejančių vaidmenyje. Gerai, kad komandoje yra Erik Damševič ir Jurij Račko bei Tomas Skinder.
    Sirgaliams, net nespėjus dorai susinervinti dėl praleisto įvarčių, rezultatas vėl išlyginamas. Tomas Skinder su Jurij Račko dešinėje varžovų aikštės pusėje atkovoja kamuolį, komandos kapitonas įsiveržia į baudos aikštelę, guldo du šeimininkų gynėjus bei atmeta kamuolį tiesiai prieš vartus esančiam Erikui Damševič. Pastarasis nestabdydamas, nestipriai, bet labai tiksliai siunčia kamuolį į apatinį tolimąjį vartų kampą, bei pelno pirmą savo įvartį žaisdamas už FK Salininkai.
    FK Salininkai ir toliau nemažina tempo ir daugiau grubiai neklystant gynėjams, sužaidus virš valandos pagaliau išsiveržia į priekį. 70 min. Sergėjus Staškevičius tolimu perdavimu išveda Gediminą Skrocką į akistatą su šeimininkų vartininku bei gynėju, bet pastarieji nesugeba nieko priešpastatyti FK Salininkai „Mean Machine“. Abu gulasi ant žemės, o Gediminas Skrockas palengva paridena kamuolį į vartus. Ilgai laukus pagaliau FK Salininkai pirmauja.
    Pergalė užtvirtinama 78 min. po pavyzdinės Tomo Skinder kovos. Pastarasis savo atkaklumu ir kovingumu perima kamuolį iš FK Naujieji Verkiai žaidėjo ir tolimu perdavimu išveda Gediminą Skrocką priešais vartininką. Toliau jau technikos klausimas, bet rezultatas aiškus – kamuolys vartuose ir Gediminas Skrockas forminasi "hat trick‘ą" bei vieną rezultatyvų perdavimą.
    Per likusį rungtynių laiką komandos dar apsikeičia keliais pavieniais išpuoliais ir arčiausiai tikslo apiforminti „pokerį“ būna Gediminas Skrockas, bet užsuktas kamuolys praskrenda visai šalia virpsto. Bus tų „pokerių“, svarbiausia pergalė.

Neberius

Įvarčiai:
14' (1:0) Viktor Bartaševič
19' (1:1) Gediminas Skrockas
24' (2:1) Viktor Bartaševič
40' (2:2) Jurij Račko
58' (3:2) Andrius Viktoravičius
60' (3:3) Erik Damševič
75' (3:4) Gediminas Skrockas
79' (3:5) Gediminas Skrockas

Įspėjimai:
FK Naujieji Verkiai:
Artur Plešakov Geltona kortelė

                                                                 

Už nuotraukas dėkojame Petrui Lozdai!

Comments (2)

Tomai turi žaisti taip kaip žaidei antrą kėlinį ir tik taip . 2 rezultatyvūs perdavimai , smūgis pavojingas į vartų plotą, ir dar norėjosi vieno tikslaus perdavimo Gedui. O pasikeitęs vos kvapą gaudei, 3 min. žodžio ištart negalėjai , vakščiojei , kol atsigavai. Mūsų komandai reikia tokio Skinderio ar net dar geresnio . Ervinai tau suteikiami šansai , labai norisi , kad tu juos išnaudotum. Pergalvok paskutinių 4 rungtynių savo pavojigas sukartas progas. Prisimenu tik Peckos pasą paskutinėm minutėm su Prelegentais tau , bet tu turbut šio epizodo prisimint nenori. Ervinai mes laukiame, labai laukiame, kantriai laukiame. Prašau padėk mūsų komandai. Martynas gaudo savo šansą . Tikrai negali sakyt , kad žiba, yra visko ir trūksta daug ko, bet bet , turime vilties, kad kuo toliau mums padės labiau. Manau ir jis žino savo silpnas vietas ir bandis jas naikinti.Turi atsirasti didesnis kovingumas ir laimėtos mikro dvikovos , bei žaisti daug kiečiau. Na ir Vilius su Jurgiu norisi geresnio žaidimo . Tikrai norisi ,geresnio nuskaitymo žaidimo ir pavojigų perdavimų nuskaitymo į pavojingas zonas , t.y. į baudos aikštelę. O ne arba labai pakilus arba prie kraštinios linijos žaidimo su gynamuoju, ko pasekoje atsiranta tarpai tarp ginybos linijos. ir gaunasi labai pavojingi imetimai , ties baudos aikštelės linija. Geriau tegul priešininkas pasiima pasą su kraštine linija kamuolį. Atidavus pasą reikia ne išsijungti , o žaisti toliau ir padėt komandos draugui . Nei sekundei , nei akimirkai negalima išsijungti būnant aikštėje. Erikas išviso pelnė įvartį , reikia tikėtis jog tai jį motyvuos tobulėti, ir tai nebus tik mokėjimas atsidurti reikiamoje vietoje reikiame metu.
#1 - Pranas - 05/16/2014 - 11:03
PS-tai padaryk geriau...
#2 - pizdabolui - 05/21/2014 - 20:50
Name
Comment
;-) :-) :-D :-( :-o :-O B-) :oops: :-[] :-P
»
This comment form is powered by GentleSource Comment Script. It can be included in PHP or HTML files and allows visitors to leave comments on the website.

Throwaway Email   Temporary Email   Throwaway Email