FK Salininkai - FK Prelegentai - 0:2 (0:0)
III Lyga 5 Turas
2014 05 11 14:00
Stadionas: Dilgynė
Žiūrovai: 100

Dilgynės košmaras tęsiasi. Praloštos rungtynės, nors svečių, FK Prelegentai komanda padarė viską, kad pralaimėti, tik neįsispyrė sau įvarčio.
    Rungtynės prasideda vėluodamos 15 minučių, nes FK Prelegentai susirenka devyniese ir tik rungtynių eigoje prisijungia dar du žaidėjai. Jau 4 min. FK Salininkai turi puikią progą išsiveržti į priekį, kuomet po kampinio galva smūgiuoja Ignas Jonaitis, bet svečių žaidėjas išmuša kamuolį nuo vartų linijos.
    18 min. svečių žaidėjas Rolandas Skaisgirys įteikia dar vieną „dovanėlę“, kuomet beprasmiškai ginčydamasis „įkalba“ teisėję skirti jam dvi geltonas korteles iš eilės. Vis tik tai neduoda jokios apčiuopiamos naudos, nes priešininkai nuo pat rungtynių pradžios žaidžia ne pilnos sudėties. Atvirkščiai, 23 min. FK Prelegentai turi gerą progą išsiveržti į priekį. Po baudos smūgio kamuolys nesėkmingai išspiriamas iš baudos aikštelės ir svečių žaidėjas pakartotiniu smūgiu pataiko į tolimąjį vartų virpstą.
    FK Salininkai ir toliau stengiasi kontroliuoti kamuolį bei užpulti svečių vartus regzdami vieną po kitos pozicines atakas, bet seni vilkai FK Prelegentai sėkmingai be panikos ginasi ir neleidžia sukurti nieko ypatinga prie savo vartų. Baigiantis pirmam kėliniui FK Salininkai taip pat pataiko į vartų skersinį, kuomet iš toli smūgiuoja Pavelas Šarynskis. Pirmas kėlinys baigiasi lygiu rezultatu.
    Antras kėlinys prasideda nuo pirmo didelio nemalonumo. Ir taip smarkiai traumų išretinti FK Salininkai netenka dar vieno žaidėjo. Valdemaras Stefanovič tik antram kėlinyje pasirodęs aikštėje jau po kelių minučių susižeidžia ranką, ko pasekoje ligoninė – gipsas.
    Sužaidus apie 10 min. geros progos neišnaudoja Tomas Skinder, bet jam nepavyksta tiksliai permesti kamuolio per vartininką ir pastarasis nusileidžia ne tik už vartininko, bet ir už vartų. FK Prelegentai į tai atsako netikėtai ir žudančiai. 66 min. aikštės viduryje grubiai klysta daugiau apie puolimą, nei apie gynybą užsigalvoję šeimininkai, ko pasekoje trimis tiksliais perdavimais išvedamas svečių žaidėjas prieš šeimininkų vartininką Giedrių Junevičių ir pastarasis smūgiuoja tiksliai.
    FK Salininkai taip ir nepakyla į lemiamą šturmą. Pradedamas jausti tiek jėgų tiek ir fantazijos trūkumas puolime ir visa tai vainikuoja 81 min. pelnomas dar vienas įvartis į FK Salininkai vartus. Šį kartą įvartis pelnomas klasikiniu stiliumi – prasiveržimas kraštu, skersavimas į baudos aikštelę ir kamuolys uždaromas. Skaudus pralaimėjimas 0:2 kai visi raktai į pergalę buvo įduoti pačių priešininkų. Iš kitos pusės, tai gera pamoka FK Salininkai jaunimui, kad ir su senstelėjusiais, bet daugkartiniais SFL čempionais reikia skaitytis, nes ne visada laimima jėga, galva futbole naudinga ne tik smūgiuojant į vartus po kampinio.

Įvarčiai:
66' (0:1) Edgaras Beršta
81' (0:2) Andrius Sriubas