III Lyga 4 Turas
2014 05 04 19:00
Stadionas: Fabijoniškių VFM
Žiūrovai: 50

Po šių rungtynių galima pasakyti tik vieną, sėkmė nuo mūsų nusisukusi. Vaikiškos klaidos mums kainuoja labai brangiai . Neutraliems žiūrovams turėjo būti įdomios šios rungtynės , buvo momentų prie abiejų vartų , buvo progų , tai prie vienų vartų tai prie kitų. Gaila , kad TEC komanda sėkmingiau pasinaudojo jomis. TEC - Salininkai 3:1
    Rungtynės prasideda mūsų atakomis ir jau per minute turime dvi pusproges prie Tec vartų. O tada 2 min. dovana pasinaudoja Vaidotas Pranys ir TEC pirmauja 1:0. Žiūrint iš šono dvi lygios komandos . Žaidimas kietas ir epizodai ritasi į abi puses. 15 min. Sieras krenta, gauna trauma . Tada Pavelas pramuša Vartininkas traukia kamuolį nukreipdamas už vartų , Artūras užsidirba geltoną kortą ir dar traumą gauna. Jau du žaidėjai krenta .tada baudos smūgis prie mūsų vartų ir jį realizuot stoja Vilėniškis, ties 16 m. Kaip ten per sieną permušė ? ir kitas klausimas kaip ten Giedrius sugebėjo patraukt iš apatinio kampo kamuolį? Na o 43 min. su mėsomis kamuolį į vartus įneša Laurynas Juknys ir niekam ten neįdomu , kad vartininkas atakuotas buvo . TEC - Salininkai 2:0 Taip baigiasi pirmas kėlinys.
    Antras kėlinys irgi kaip švytuoklė , mums tenka atsilošinėti turime atakuoti, bet ten Maxas užtikrintai gina vartus. Tačiau ir kontros prie mūsų vartų labai pavojingas , Laimei Giedrius išgelbėjo pora kartų. Mes turime pusproges , Gedo smūgis iš toli, tačiau nieko nėra prie atšokusio toli nuo vartininko kamuolio. Pavelo smūgį patraukia vėl vartininkas , Tomas neuždaro vieno skerso. Tomo netikslus pasas Gedui kuris turėjo išeiti vienas su vartininku. O 71 min. gauname 3 įvartį. Iš krašto perdavimą gauna ir galva muša tas pats Vaidotas Pranys. Tačiau jau po minutės Gedas išveda Jurką vieną su vartininku ir šį kartą smūgis taiklus. atsiliekame 3:1. Dar epizodas buvo Tec baudos aikštelėje kai Tomas gavo į koją , bet nesugebėjo nukristi , didvyriškai išstovėjo , o mes nieko neišpešėme iš šio epizodo . Taip FK Salininkai ne Barselona . Nors traškantys kaulai girdėjosi kitame stadiono gale. Tokia tai pabaiga TEC - Salininkai 3:1
    Rezultatas labai blogas , jis komandos negali tenkinti.
    Trečiadieni rungtynės Salininkuose taurėje su Katastrofa, aikštė tikrai nekokia ir danga ir matmenys, bet privalome žaisti ir laimėti.

Įvarčiai:
02' (1:0) Vaidotas Pranys
43' (2:0) Laurynas Juknys
71' (3:0) Vaidotas Pranys
72' (3:1) Jurij Račko